2733
2739

من تازه ۱۰ ماه عقد کردم، بعد رفتار مادر شوهرم بامن خوبه کلا ادم ارومیه شر نیست

من ی جاری دارم اون زود عروسی کرده الان حاملس

بعد این که مادر شوهرم پیش من همش میگه این یعنی جاریم چرا هی خونه مامانش میره، چرا بچی میگیره برا مامانش میبره، یه بیرون میرن مادرشوهرم در کوک اینه ک کجات بعد میفهمه میگه هیییی بیرونن رفته بیرون رستوران رفتن، کلا برا منم زنگ میزنه هردفعه میگه کجایی ؟؟؟ یبار من بیرون بودم فهمیده بود بعد شبش رفته بودم خونشون متوجه شدم قیافش بجوری کرده بود قیضش گرفته بود

کلا خیلی ایراد میزاره رو اون یکی من اینجوری حس کردن

بنظر شما درمورد اون انقد کجکاوه یعتی داره غ مستقیم ب من میرسونه و پشت منم اینجوری میگه؟

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم

ولی هیچوقت بخاطر جاریت از رفتار مادرشوهرت انتقاد نکن

خوب بودن با مادر شوهرت تو رابطه تو و همسرت تاثیر مثبت داره اما جاری تاثیری نداره

من یبار پشت جاریم دراومدم بعدا فهمیدم اون همش زیرآبمو میزده

2728
2738

مطمین باش وقتی پشت سر اون پیش تو حرف میزنه.. پشت توهم همین حرفارو میزنه .. حتی اگه نزده بعدا میزنه.. حتی اگ پیش بیاد پیش جاریم ب تو حرف میزنه.. این موضوع بهم ثابت شده و اعتماد کن به حرفم.. آتو نده دستشون 

هرچی گفت تو سکوت کن. هیچی نگو بعدا از حرفت برعلیه خودت استفاده میشه. حتی نظر هم ازت خواست بگو نمیدونم، چی بگم والا... مطمئن باش پشت تو هم حرف میزنه.. مادرشوهر منم اینجوری بود کاش برگردم عقب همه چیو درست کنم. خیلی اشتباه کردم تو دوران عقدم خیلی.. تو اشتباه منو نکن.. کم برو خونه مادرشوهرت شب نمون زیاد پای حرفش نشین از کسی هم بد گفت بی اعتنایی کن. همینو ادامه بده تا عروسی

نمیدونم ولی هیچوقت بخاطر جاریت از رفتار مادرشوهرت انتقاد نکن خوب بودن با مادر شوهرت تو رابطه تو و ...

نه بخاطر اون نکردم اصلا به من ربطی نداره ولی کلا گفتم یروز منم اگ حتما اینجوری کنم پشت منم میکنه

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706