2737
2739

سلام ،من مادر چند تا بچه هستم چندساله برای خرج مایحتاج زندگی برای حاجات و اموات قرآن تلاوت می کنم خیلی تو واتساپ ،تلگرام ،حتی روی در مسجدتبلیغ کردم فقط خواهش دعام کنید مشتری داشته باشم وکسی درخواست تلاوت قرآن کنه ممنونم الهی به حق حضرت زینب کبری سلام الله علیها حاجت روا بشید

یا امام حسین علیه السلام شفاعتم کن ،،من در منزل برای مردم  عبادات استیجاری ،،،تلاوت  قرآن انجام میدم ،نماز قضا اموات خونده میشه الهی روحشون شاد باشه ،،مادرم سه فرزند هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آباجی جون🌸 ن والقلم و مایسطرون...  منم به شدت معتقدم و نتایج بسیار خوبی. هم گرفتم، اتفا ...

عزیزم با همین روش یا روش دیگه ای استفاده کردین؟

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
عزیزم چهل روز بعد از بیدار شدن هفتا خواسته قبل از خوابیدن همون هفتا خواسته رو مینویسی روش نوشتنم که ...

اسی میشه بعضی خواسته ها رو رمزی بنویسم؟ مثلا حرف اولشو چون ممکنه کسی بخونه خجالت میکشم😟

متخصص گل و گیاه آپارتمانی☘️🌸🌱
2731
انشاءالله خداوند عزیزان شما رو شفا بده نارس بدنیا اومد۱۸ماهشه cpخفیف نمیتونه مستقل بشینه راه بره

سویق گندم و سویق سنجد بهش بده بخوره 

سرلاک کن براش 

خیلی زود بزرگ میشه باذن خدا 

عقیقشو هم انجام بده

بله ولی ۱۲۰ روز به صورت سه تا چهل  روز بینشم فاصله باشه

فاصله چقدر باید باشه 

مثلا چند روز؟

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
سه تا چهل تایی کلا در یه سال میشه ۱۲۰ روز

اسی میدونم شاید مسخره به نظر بیاد ولی من یکی از فامیل های نزدیک بدجوررررر دلمو شکسته و همیشه عذابم میده مشه یکی از چله هام برای اون بگیرم که شوهرش اونو عذاب بده ؟😶

2738
همون ۷ خواسته ای که صبح نوشتی بهش میرسم بنویس که شکر خدا بهش رسیدم اینم هفت بار هفت تا جمله

گلی اگه مثلا مهمون بودم و دفتر مخصوص خودم که توش چله گرفته بودم رو فراموش کردم با خودم ببرم 

میشه تو یه کاغذ ۷ تا ارزو اون روز رو بنویسم؟ یا حتما داخل همون دفتر باشه

اسی میدونم شاید مسخره به نظر بیاد ولی من یکی از فامیل های نزدیک بدجوررررر دلمو شکسته و همیشه عذابم م ...

ببین عزیزم 

همیشه برای دیگران خیر بخواه 

تا بیشترش ب خودت برسه 

همه ی ما آدما کم و بیش از دست دیگران آزار دیدیم و این اصلا عجیب نیس 

اما این چیزی ک شما میخوای اسمش نفرینه 

نفرین سراسر انرژی منفی هس 

و حتما حتما مثل یه دومینو ب سمت خودت برمیگرده 

بخاطر همینکه میگن نفرین دو سر داره 

اصلا منطقی نیست شما چهل روز وقت و انرژیت رو صرف کنی و در جهت آزار دیدن دیگری دعا کنی 

همون انرژی رو بزار برای رسیدن ب مطلوبات خودت 

هرچقدر ما برای دیگران بد بخوابم 

بهمون اندازه نصیبمون خودمون میشه 

شاید اون شخصی ک شما رو آزار داده الان تقاص نده اما دنیای دیگه جواب باید بده 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
باور نباشه هیچ فایده ایم نداره.روانشناسا رو ولش.برو یکم کتابای،متافیزیک بخون  تمام این جهان از ...

همین که میگی روانشناسا رو ولش! نشون میده با حرف علمی طرف نیستم و یه بحث زرد در میونه.

من به خود استارتر گفتم نظرم رو. باقی دوستانم نظرشون محترمه هرچند مطمینم حتی این مطلب اگر درست باشه، دفاعی که ازش داره میشه دقیق و بر مبنای سواد و علم نیست

عزیزم با همین روش یا روش دیگه ای استفاده کردین؟

این روش نبود، تو صفحه دفترم روزانه..هم از داشته هام شکر گزاری میکردم و هم خواسته هایی که دوست داشتم طوری مینوشتم که انگاری هشون رسیدم و شکر میکیردم بابتشون. مثلا خدایا شکرت که فلان وسیله خریدم.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2706