2726

سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگواران الهی که خیر دنیا و آخرت رو ببینید امروز صبح که داشتم پیام های کانال رو میخوندم دیدم یه خانمی به همسرشون این پیام رو ارسال کردن منم امتحان کردم ببینم من چه جوابی میگیرم وقتی همسرم جواب پیام منو دادن کلی انرژی گرفتم و از خدا به خاطر اینکه منو جدیدا با کانال شما آشنا کردن بسیار شکر کردم یه دنیا ممنونم هر چی بگم کم گفتم.........من در یک خانواده ای بزرگ شدم که پدرم از سن کودک من به رحمت خدا رفتن و مادرم به تنهایی من و خواهر و برادرم را بزرگ کردن و اصلا با موضوع اقتدار و طرز رفتار با شوهر رو ندیده بودم و نمیدونستم چطوری باید رفتار کرد تا اینکه ازدواج کردم و تشکیل خانواده دادیم من زندگی رو از دید خودم می دیدم و فکر میکردم حرف حرف خودمه و توقع من روز به روز بالا میرفت و همیشه تو زندگی تنش داشتیم و چون همسرم خیلی منو دوست داشتن اخلاق منو تحمل میکردن بارها بهم میگفت چرا احترام منو نگه نمی داری و مثل بچه ها رفتار میکنی و منم روز به روز به خودم حق میدادم تا ده سال به این صورت از زندگیم گذشت همش با دعوا و قهر....الان تقریبا یک سال میشه که احساس میکنم رفتارهای همسرم عوض شده و با کسی در ارتباط هستن بارها بهش گفتم چرا این کار رو میکنی و گفتن خسته شدم از این زندگی و دلم آرامش میخواد و روز به روز از خونه فراری شد و روز به روز رابطه ما کمرنگ تر شد منم روز به روز افسرده تر و همش گریه میکردم تا اینکه الان دو هفته ای میشه با کانال شما آشنا شدم و خیلی خوشحالم و فهمیدم زندگی چیه و چرا این همه من همسرم رو از خودم دور کردم الان یه هفته است که روی اقتدار کار میکنم

و در این یک هفته نتیجش هم دیدم هنوز اول راه هستم ولی باز هم خداروشکر میکنم که هنوز دیر نشده میتونم برای زندگیم بجنگم حداقل اگه همسرم از ارتباطش با طرف مقابل دست نکشه حداقل میتونم دخترم و تربیت کنم و بهش یاد بدم اقتدار خانواده چیه تا اون هم مثل من نشه و در یک خانواده بزرگ نشه که اقتدار مرد زیر سوال بره ....خیلی حالم خوبه الان درسته که هنوز هم به شدت از کارهای همسرم ناراحتم ولی همین که می بینه دارم تغییر میکنم و با من راه میاد برام خوبه ...برام دعا کنید که خسته نشم و ادامه بدم و این حال خوب رو مدیون شما هستم الهی خیر ببینید ......من فقط هر روز به امید اینکه اول بیام پیام های شما رو ببینم از خواب بیدار میشم.....راستی میدونم خیلی خستتون کردم ولی این بدرقه کردن عالی بود خیلی جواب داد و لبش خندون بود و  موقع رفتن تشکر کرد و میگفت  و این حال خوب رو مدیون شما 🙏

الان این چی بود

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب که چی تبلغ کاناله

نه قصدم تبلیغ کانال نیست چون سودی به حال من نداره ولی تجربیات خانمها که به راهکارها عمل کردن و راضی بودن را میذارم که واقعا قدمی برداریم برای سبک صحیح زندگی و امام زمانی

2728