2737
2734
عنوان

اختلال دو قطبی خواهش میکنم بیاید🙏🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 110 پست
وای برادر شوهرمنم یه روز هر چی داره میبخشه بعد چند روز میاد دعوا که پول یا چیزی که دادرو پس میگیره

اره اونا دوره مانیا شون خیلی شدید 

و طولانی من دوره مانیا خیلی کم وشاید ۵ روز 

چند نوع داره این بیماری 

نرفتن دارو درمانی و روان درمانی ‍؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اونا دوره مانیا شون خیلی شدید  و طولانی من دوره مانیا خیلی کم وشاید ۵ روز  چند نوع د ...

چرا دماه بستری بودن ولی خودش زیر بار نمیره مغروره میگه هیچیم نیست دباره زنگ میزنه میگه فکرو خیال داره میکشم

2731
2738
اره دقیقا اونجوری بقیه می‌فهمیدن  الان فقط بهم نصیحت می‌کنند در صورتی که  به بیمار های اص ...

دقیقا میگن ورزش کن شاد باش در صورتی که افکار منفی دست خودت نیست به من که یه افسردگی و اضطراب ساده گزفته بودم چقدر سرزنشم کردن رفتم مشاوره گفت برو بین جمع تا خوب بشی آخه مگه میشه خیلی بده خدا به هممون صبر بده 😔🥺

من ۱۴ ۱۵ سالگی افسردگی گرفتم خودم می‌فهمیدم حوصله بچه ها رو نداشتم تو مدرسه به بهونه درس میرفتم یه گ ...

ببين نه كه پزشكي و علم پزشكي را ببرم زيرسوال و بگم داروها اثر ندارند و قطع كن

ولي خيلي با برچسبهاي اختلالات رواني ان هم در شرايط توموافق نيستم شما با يك تروما تو سن بدي مواجه شدي عملكرد ناخوداگاهت سيستم دفاعي و انكار برات ساخته و چرخه معيوب انكار و ناتواني كه توشي باعث نوشان خلق ميشه روانكاو كار بلد ميخواد و البته تلاش خودت و خودشناسي

خودت را زيادي نده دست اين تعاريف و اصطلاحات تصميم بمير اختيار و انتخاب افكار و احساساتت را فرمان بدي در موردش مطالعه كن و عمل كن 

الان فكر ميكني درك نميكنم و از بالاي گود حرف ميزنم و بنظرم ساده مياد اما در واقع اينطور نيست من هم سالها مطالعه تمرين و خودشناسي داشتم هنوزم در ميانه راهم هيچ كس جز خودت اثر اصلي را نميگذاره

2706