2733
2734

من چند وقت هست که اختلال دو قطبی گرفتم و زیر نظر روان پزشکم دارو مصرف میکنم ولی خب افسردگیم عود کرده و شدنش بیشتر شده باید برم دکتر دوزش رو افزایش بده ولی روانپزشک فقط دارو داد بهم و اومدم 

رفتم روانشناس گرفتم که برم روان‌درمانی اتفاقی هایی که امروز برام افتاد رو براش گفتم گفت کاری از دست من بر نمیاد برو به دکترت بگو دوز داروت رو افزایش بده 

الان من تو دوره افسردگیمم که به شدت به مرگ و خودکشی فکر میکنم و حوصله هیچی رو ندارم 

من چجوری میتونم کنترلش کرد الان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا نمیتونم نخورم  اختلال دو قطبی فقط با دارو کمتر میشه و تا آخر عمر هست

برو ب دکترت بگو دوز داروت رو افزایش بده  

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن

سعی کن ورزش کنی

خودتو سرگرم کنی 

برو کلاسایی که علاقه داری

سعی کن تنها نمونی 

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤

منم دقیقا عین تو بودم ۱۵ سالمه از ۱۴ سادگی اختلال دو قطبی گرفتم

دوران سختیه نمیشه کنترلش کرد من خودکشی ناموفق داشتم تا ک فهمیدم ک هر کار کنی نمیمیری🙂 فقط باید زجر بکشی

عکس پروفم خودمو عشق جدیدمیم:/❤
2738
زمینه ژنتیکی داشتی اسی؟  چیشد فهمیدی

من یه چند سال بود افسردگی داشتم ولی خب کم بود شدید نبود 

ولی امسال این اختلالمم با افسردگی شدید شروع شد 

استرس زیاد هم داشتم رفتم روانشناس گفت برو روانپزشک تا دارو بهت بده رفتم واسم چند تا دارو نوشت که بعد خیلی بدتر شدم حالت هام برگشت 

بهش گفتم رهاکین ۵۰۰ برام نوشت ۵ یا ۶ روز بود خوب بودم و تو دوره هیپومانیا بودم الان دوره افسردگیم شروع شد وشدید تر هم شده اما. خودکشی ولم نمیکنه هر لحظه شاید پاشم و انجامش بدم 

2706