2726
عنوان

پشماتون رو بدین من ببرم😰😂

| مشاهده متن کامل بحث + 7706 بازدید | 317 پست

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دور وریای من ک+ص خل تر از این حرفان😂😂😂

https://www.ninisite.com/discussion/topic/8021355/کلماتی-که-بسته-شدن-رو-به-کار-نبرید

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

اگه کناره ی داخلی سوراخ دماغ سمت چپت بخاره یعنی یه نفر داره در موردت فکرای بد میکنه اگه کناره ی داخلی سوراخ دماغ راستت بخاره یعنی یه نفر داره در موردت فکرای خوب میکنه اگه گوش سمت چپت زنگ بزنه یکی داره پشت سرت حرف میزنه یا تو دل خودش بهت بد و بیراه میگه گوش راست زنگ بزنه یکی داره پشتت از خوبیات میگه یا تو دل خودش از خوبیات یادآوری میکنه یا قربون صدقت میره . 

اگه کف دستت بخاره به زودی پول به دستت میرسه اگه کف پات بخاره به زودی یه مسافرت کوتاه مدت میری ، 

اگه در مسیر رفت و آمد ( مثلا جلوی در ) بخوابی بختک میوفته روت " حالا چطوری میوفته " نیمه شب که داره واسه خودش پرسه میزنه و از این اتاق به اون اتاق میره اگه کسی جلوی در باشه پای بختک بهش گیر میکنه و میوفته روی آدم . 

روانشناسی می‌گفت : مریضای واقعی ‏هیچوقت پیش ما نمیان ، ‏کسایی میان که از دست مریضای واقعی ‏ ...

همشع خودممع🙃🥀💔

پس من چراع اونو توع یه هفته اونوع بخشیدمع🥀💔

آخری رو ولی مطمئن نیسمع واقهیع🚶‍♀️

2706