2737
2734
دوسه در زرشکی من استفاده کردم مژه هام نابود شد... چشمام هم سوزش پیدا میکرد. پیشا پیش هم بگم از جای ...

حتما حساسیت داشتی مال من عالیه اتقدر موادش زیاد که هرروزم بزنی تا بالای یکسال جواب میده هم پر میکنه مشکی و بلند انگار مژه گذاشتم 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حتما حساسیت داشتی مال من عالیه اتقدر موادش زیاد که هرروزم بزنی تا بالای یکسال جواب میده هم پر میکنه ...

اره احتمال زیاد حساسیت بوده. ولی از نظر حجم خیلی خوب بود.

اما الان ولوم آپ بل استفاده میکنم خیلی ازش راضی ام.

هر بار میزنم همه فکر میکنن مژه مصنوعی گذاشتم.

البته من خودم مژه های پر و بلندی دارم.

اره احتمال زیاد حساسیت بوده. ولی از نظر حجم خیلی خوب بود. اما الان ولوم آپ بل استفاده میکنم خیلی از ...

منم‌مژه هام پر بلند ولی دوماه که دارم از محلول سریتا میرنم برای تقویت بیشتر از وقتی که اون زدم یه لایه ریمل که میزنم از این دوسه فوق العاده میشه

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2738
از دیحی کالا نخریا فیک پولتو هدر نده از خانمی بخر اصل

ممنون عزیزم من کلا ترجیح میدم لوازم آرایشی را حضوری خرید کنم که جنس را ببینم و با خیال راحت خرید کنم حقیقت چند بار اینترنتی خرید زدم زیاد راصی نبودم