2737
2734
عنوان

دیگه این کار شوهرمو چیکار کنم مامانم دیگه باهام حرف نمیزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 9899 بازدید | 218 پست
امین

عزیزم خییییلی حیفی مطمئن باش پدرت قبول میکنه هر کاری خاستی بکن ولی نزار بچت با همچین کثافطی بمونه از حالت باخبرمون کن ایشاالاه ک مشکلت زودی حل شه خیلی حیفی هنوزم جوووونی بهترین موقعیتا برات جور میش طعم خوشبختیو میچشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن دعوا نکردم میگن زندگی نکن با شوهرت منم ب خاطر پسرم نمیرم 

ببخشید که میگم تو دیوانه ای

اون بچه بعدا برات هیچ کاری نخواهد کزد.

عمر و جوونی و جونت رو نذار بپای اون شوهر معتاد حیوون صفتت.پاشک برو خودش بچه زو هم میاره واسط.

تو که حق  طلاق داری خانوادت هم پشتت هستن بکن این دندون کرم خورده لق رو

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
دارم.دوتا دارم.بعدشم بابام قلبش مریضه.اگه چیزیش بشه نابود میشم‌.خودتون جای من بودید میتونستید بخاطر ...

خدا کمکت کنه. 

هرکدوممون درگیر ی جور مشکلاتیم

منم نابلدی کردم و زندگی پانزده سالمو و روح و قلب شریک زندگیمو  به یک دختر غریبه باختم. 

خدا همسر و مادرت رو هدایت کنه وعاقبت بخیرشون کنه، ان شاءالله 

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
2731
ایدفعه برم خونه بابام دعا کنید ترو چون عزیز  هاتون بابام راضی بشه حضانت‌ بگیره

گریه کن پیش بابات.اون پدرته دلش به رحم میاد بچتو ببینه

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
2738
ایدفعه برم خونه بابام دعا کنید ترو چون عزیز  هاتون بابام راضی بشه حضانت‌ بگیره

از همون اول به بابات بگو، بگو یا با بچه ام میام یا نمیام 

بگو شما چجوری ناراحت من هستید، چون بچه اتونم ، منم نمیتونم بچه ام و پیش این آشغال ول کنم