2733
2739
عنوان

تحمل گرسنگی در بارداری

1089 بازدید | 12 پست
من همش ضعف میکنم میلم به هیچ غذایی هم نیییییییییییییییییییست فقط میوه و مغزیجات و نان خشک....اینا هم که ته دل آدمو نمیگیره همش ضعف میکنم خیلی بده همش گرسنه ام برا نی نی ضرر داره میدووووووووووووونم خیلی بده خییییییییییییییییلی ناراحتم
دل من اخرین جمعه ی سال دل تو اولین روز بهار ... و چه دورند و چه نزدییییییییییییییییییک بهم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یکی دیگه نیست برات غذا درست کنه؟ این جوری حتما میلت می کشه بخوری. منم مث تو بودم.خودم که می پختم بی اشتها می شدم اما وقتی یکی دیگه مخصوصا مامانم می پخت با ولع می خوردم.
به دکتر گفتم:«همه داروهایم را می خورم؛اما تأثیری ندارد.»دکتر پاسخ داد:«آیا داروهایت را سر وقت می خوری؟» و من تازه فهمیدم چرا نماز هایم تأثیری ندارد!؟!؟
نه ... کسی نیست...هفته ی هشت... متاسفانه توی شهر غریب زندگی میکنم خیییییییییییییییلی بده....غذاهای دیگرانو دوووووست دارم مخصوصا مادر شووووهرم
دل من اخرین جمعه ی سال دل تو اولین روز بهار ... و چه دورند و چه نزدییییییییییییییییییک بهم....
هوووووووووووم....حتماااااااااااا...دلم ماهی میخوااااااااااد اما بده توی حاملگی میترسم بخوووورم
2738
همبشه همینطوره چیزی که برامون بده و هوس میکنیم من الان هوس اب هویج و اب زرشک کردم که خیلی بده ولی ماهی بد نیست که ماهی سالمون بگیر فقط
مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
از این سرآل های ورزشی شیرین عسل بگیر بریز تو شیر بخور موز هم عالیه میوه و مغز آجیل خام بخور ماهی هم بد نیست فقط چند نوعشو نمیشه خورد سرچ کن یا از دکترت بپرس. من یه عالمه تیلاپیا و میگو خوردم.
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
اره باید برم سالمون بخرم ....وااااای کااااااااااااااااااش الان یه بشقاب پر پلو و سبزی ماهی و ماهی بووووووووووووووووود میخوووووووووووووردم