2726
عنوان

هفته 36 و تکون های نی نی😍🤕🤕🤕

313 بازدید | 40 پست

یجوری میزنه دردم میاد، شمام اینجوری هستین؟ دور شکممو هرروز اندازه کنم؟ باید بزرگ بشه؟ 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

منم اینطوری بودم ، دست میکشیدم به شکمم تا آروم بشه😍

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
منم اینطوری بودم ، دست میکشیدم به شکمم تا آروم بشه😍

دست بزنم بدتر میشه، انگار ذوق میکنه نازش کنم 😂😂😂😂

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پس چرا بچه من تکون نمیخوره شاید روزی چن بار اونم خیلییی اروووم وکم

هفته چند هستی؟ 

دردم ک نمیومد وقتی میزد ب شکمم باهاش حرف میزدم 

من حرف پیدا نمیکنم بزنم، گاهی میگم پسرم یواش بزن 😍😂😂😂 ولی پهلومو سوراخ میکنه 

هفته های آخر حرکت نی نی کمتر میشه ولی دردناک دستت و بزاری رو شکمت قشنگ اعضای بدنش و میفهمی مثلا من م ...

وااااای از کجا میفهمی پاش کجاست؟؟؟؟ من نمیدونم اصلا چرخیده یا نه، الان 5 هفته مونده برا زایمانم معلوم میشه؟ 

https://chat.whatsapp.com/KXVcNGg6fSyJUE7fnPzS7l

بیاگروه باردارا و مامانا  دورهمی

‎به هیچ وجه ازدواج موجب افزایش خوشبختی نه زن و نه مرد نمیشود.‎ یعنی شما اگر خوشحال و خوشبخت هستید ازدواج هم بکنید خوشحال و خوشبخت هستید.‎اگر خوشحال و خوشبخت نیستید ازدواج هم بکنید خوشحال و خوشبخت نخواهید شد.‎ازدواج دوای هیچ دردی نیست و مشکل گشای هیچ مسئله ای نیست.‎حداکثر این است که تا 3 ماه فرد را در شرایط تازه ای قرار میدهد ولی بعد به حالت قبلیش بر میگردد.زیرا خوشبختی موضوعی درونی است که در نگاه و باور ما وجود دارد و به واسطه ازدواج  و یا بودن با کسی حاصل نمی شود.💛
دردت میاد 😐 شوخیه دیگه 

نه بخدا، یجوری میزنه به مثانه ام یا پهلوم یا نافم میخاد سوراخ کنه با ضربه میزنه 🤕

من حرف پیدا نمیکنم بزنم، گاهی میگم پسرم یواش بزن 😍😂😂😂 ولی پهلومو سوراخ میکنه 

وای عزیییزم

راسی راجع به امضات ک میخوای طبیعی زایمان کنی

دو هفته ی اخر زایمانت رو پیاده روی کن

رابطه داشته باش تا دهانه ی رحمت باز بشه

پیش دکتر برو یه قرصی مینویسه ک بصورت مایع هستش و باید اون مایع رو بریزی داخل واژنت تا کانال زایمانت لیز بشه و بچه بتونه راحت بیاد بیرون - من طبیعی بودم هیچکدوم ازاین کارهآرو نکردم و پدرم در اومد و مرگ رو جلوی چشام دیدم 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
نه بخدا، یجوری میزنه به مثانه ام یا پهلوم یا نافم میخاد سوراخ کنه با ضربه میزنه 🤕

وااا 

اصلا نمیتونم باور کنم 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2706