2737
2734
عنوان

کلافه شدم 😭

109 بازدید | 9 پست

بچه ها من یه پسر چهار ساله دارم دارم دیوونه میشم بخدا. نمیدونم چرا هرچی میخواد با گریه و جیغ و داد میگه خستم کرده یک حرفی میزنه همونذلحظه به حرفش نکنم گریه میکنه خودشو میزنه. یک عادتی داره هر وقت گریه میکنه و ناراحته میزنه خودشو انقد میزنه تو گوشش که چند نفری دستشو میگیریم آرومش میکنیم بخدا خستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رفتار نادرست شما باعث آسیب بچه تون شده  وقتی گریه می‌کنه نادیده ش بگیرید و بگید هر زمان که گری ...

آخه هرچی ولش میکنم آروم نمیشه به خودش ضربه میزنه مجبورم آرومش کنم هرچی میگه به حرفش کنم 

2738
هرچی بخواد باید همون لحظه انجام بشه وقتیم گریه میکنه اصن توجهی نداره به حرف کسی 

خب اون یه نقطه ضعف از شما داره اونم گریه هست وقتی آرومه قشنگ باهاش حرف بزن بگو شما اگه چیزی ازم میخوای دلیلت رو اگه بهم بگی منم انجامش می دم بدون این که گریه کنی و یه مثالی بزن بهش بگو الان چی میخوای و واسه چی میخوای بعد که گفت شما اون کار رو انجام بده و تشویقش کن به خاطر اینکه با گریه و لجبازی چیزی نخواسته