2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اترک.اطلس.مجلل درویشی...

اینا یه شبش خدا تومنه

البته شاید برا بعضیا فرقی نکنه چقدر میشه

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤

از من می‌شنوی هتلی انتخاب کن که تو خیابان امام رضا نباشه هم شلوغه هم اینکه نزدیکترین هتل به حرم هم کلی فاصله با ضریح داره چند تا صحن رو باید رد کنی خیابان شیرازی و نواب خیلی خوبه

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
از من می‌شنوی هتلی انتخاب کن که تو خیابان امام رضا نباشه هم شلوغه هم اینکه نزدیکترین هتل به حرم هم ک ...

از خیابون طبرسی هم نزدیکتره

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
آره میدونم. گفتم شاید اسی براش کیفیت هتل هم مهم باشه چون نزدیک حرم میخواد.هتل آپارتمان اون اطراف زیا ...

تو این شرایط کرونا وامونده خودت غذا درست کنی بهتره

اکثر هتل اپارتمان یا سوییتا بروز هستن