2733
2734

یکی از اقوام شوهرم رو که میبینم خیلی خییییییلی انرژی منفی میگیرم خودش زندگیش از همه لحاظ اوکی خونه تو موقعیت خوب ماشین مدل بالا شوهرش انگار جز این چشمش هیچکس رو نمی‌بینه با این وجود داعم زنش دنبال زندگی دیگران 

نمی‌دونم من حساس شدم یا جدی جدی اون زن انرژی منفی داره ، خودش همه چی داره اما به گوشی من حسادت می‌کنه ازم می‌پرسه مدل گوشیت چیه بعد جلو روم به شوهرش میگه یه مدل از این بالاتر و می‌خوام⁦☹️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهرم اگه یه مهمونی تنهایی بره فوری این زن با من تماس میگیره چرا نیومدی دعوتتون شده😒اون روز بهم زنگ زده میگم دیشب خوابتو میدیدم میگم خیر باشه چی دیدی می‌گفت دیدم با شوهرت دعوات شده داری میری قهر⁦☹️⁩

2738

بچم رو کچل کردم اونم یه هفته بعدش رفت پسرشو کچل کرد، گوشی خریدم رفت گوشی خرید ، کفش گرفتم رفت جفتشو گرفت.. فکر می‌کنه من متوجه رفتارش نیستم می‌خوام بدونم با کسی که جلو چشم خودت بهت حسادت میکنی چجور باید رفتار کرد