2733
2734
عنوان

کسایی که سرکلاژ کردن بیاین لطفا

81 بازدید | 16 پست

من رفتم ان تی بهم گفت اندازه سرویس 25هست فردا شب باید بستری بششم برا عمل کسایی که انجام دادید چطوری بود درد شدید داره یا مراقبتاش چیه من استرس دارم راهنماییم کنید یا دقیق نمیدونم چطوری عمل میکنن از طریق واژن گفته عمل میکنم چطوریه کسی میدونه راهنماییم کنید دوستان

وخدایی که در این نزدیکی میزند لبخندی به تمام گره هایی که تصور دارم همگی کور شدند....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چند هفته ای مال من ۳۰ بود میخواست عمل کنه هفته ۱۹ بودم گفت دیره عمل نکرد  فقط استراحت وامپول د ...

من 12 هفته 25بود طولش

وخدایی که در این نزدیکی میزند لبخندی به تمام گره هایی که تصور دارم همگی کور شدند....
اصلا نگران نباش دوست من انجام داد دهانه رحمو بخیه می زنن تا خدای نکرده بچه نیفته خیلی باید استراحت ک ...

اره بچه اولمه قبلا دوتا سقط داشتم 

2738
بستگی داره بیمارستانش من عمل کردم بعدش پشتم خیلی درد داشت اخه منو اول بی حس کردن بعد بیهوش

وای من گفته استراحت مطلق الان فردا شب که بخوام بستری بشم فردا میخوام برم حموم ببخشیدا کسی نداشتم از شما میپرسم برا اینکه موهای زائد بدنم رو بزنم چکار کنم میترسم برم حموم اخه وضعیتم فوق اورژانسی هست باید کاملا لباسات رو بیرون بیاری یا نه

عملش سخت نیست ولی مراقبت بعدش رو جدی بگیر کاملا استراحت کن دو تا نخ بخیه هست دیگه ازش انتظار معجزه ن ...

ممنون عزیزم حتما استراحت میکنم چون خیلی میترسم از عمل گفتم سوال کنم

نترس عزیزم خیلی زود نینیت میاد بغلت

ایشالا خدا از زبونت بضنوه راسی تو هم انجام دادی سرکلاژ

ایشالا خدا از زبونت بضنوه راسی تو هم انجام دادی سرکلاژ

منم طول سرویکسم کوتاه بود کلی چون دوقلو داشتم دکترم قبول نکرد سرکلاژم کنه گفت وزنشون میره بالا نخ بخیه رو پاره میکنن رحمت هم داغون میشه الان ۹ ماهه فقط دراز کشیدم

منم طول سرویکسم کوتاه بود کلی چون دوقلو داشتم دکترم قبول نکرد سرکلاژم کنه گفت وزنشون میره بالا نخ بخ ...

عزیزم ایشالا سالم بغلشون کنی واقعا سخته راستی تو دور مورد سرکلاژ مسدونی چطوریه هست چرا از فردا شب میخوان بستری کنن و اینک روز شنبه من عمل دارم ساعت 9صبح سخته یا نه من خجالت میکشم خیلی که

2706