2733
2734

من میخوام برم جلوی دوربین صحبت کنم خیلی استرس دارم اصلا صدام انقدر نازک زشت و تودماغی میشه ادم بدش از صدای خودش میاد

هرچی تمرین میکنم صدام زشته اصلا صدای واقعی من این نیست 

باید چکار کنم تن صدام درست بشه؟

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

دقیقا مشکل منم همینه 😂

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

صدای اصلیت همونه که بقیه هم میشنون

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738

من یک زمان کار گویندگی کردم رادیو باید روی تنفستون کار کنید دم و بازدم  و فن بیانتون رو قوی کنید پیج بیان آموز برو یکم تمرین کن برای میثم صفری هست فوق العاده خوش صداس

https://instagram.com/bayanamooz?utm_medium=copy_link

Bayanamooz

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
2706