2726

سلام دیرو دقیق ۶ هفتم تموم شد سونو شکمی دادم دکتر گفت چیزی معلوم نیسگفت بتا بده بتا دادم شد۹۶۰۰ بعد گفت برو سونو واژینال بده 

بنظرتون چرا ساک دیده نشد سونوی واژینال هم ندادم هنوز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظرم سونو واژینال نده به خونریزی میندازت تا ۸ هفتگی صبر کن عزیزم زود رفتی 

ما چی پیدا کردیم که اینطوری خدا رو تو زندگی گُم کردیم؟  من یه خواهرم که دلم بدجور شکسته دلشکسته ام فقط شفای برادرش رو میخواد خدا از عمر من بگیر ولی شفای برادرم رو بده 

برا منم دیده نشد همون موقع ها دکترم گفت برو دو هفته بعد بیا رفتم دید شد ساک

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
علایم خارج رحم چیه من هیچ علایمی ندارم نه دلدرد نه خونریزی

نگران نباش دیده میشه شایدم شیش هفته نباشی لقاحت دیرانجام شده باشه برامنم توهفته هفتم دیده شد گفت ساکت چهارهفتس ولی بحساب خودم هفت هفتم بود 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
2706