2410
2553
عنوان

خوشم اومده ازش ولی اونو نمیدونم😢

173 بازدید | 13 پست

چن وقته با یکی صحبت میکنم خودش اولش گفت که اگ بخاد ی روز وارد رابطه بشه احتمالا بزاره وقتی ۲۷ ۲۸ سالش شد(اینارو همینجوری گف من درخاستی چیزی نکردم ک بیا رل بزن با من)

ولی من خوشم اومده ازش🤦🏻‍♀️از رفتاراشم نمیتونم بفهمم دوستانس یا واقعا اونم علاقه داره🤦🏻‍♀️ی بار ی فیلم فرستاده بود بعد خاننده ای ک من دوس داشتم صداش میومد البته خودشم خوشش میاد از خاننده هه ولی از رو منظور نبوده!؟🥲از طرفیم گف ب عنوان ی دوست برام مهمی

نمیدونم واقعا چیکار کنم همش ذهنم مشغوله😢

ب نظرتون چن وقت کم پیدا بشم‌ببینم‌واکنشش چیه؟؟چیزی میگه یا ن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اگه فک میکنی آسیب میبینی از همین دوستی هم دست بکش

از طرفیم بگم‌ک کار دارمو اینا نمیشه چون 

بنده خدا خودش همیشه میگه کار داری بگو من پیام ندم ی وقت وقتتو نگیرم

ی دلیل دیگ میخام🤦🏻‍♀️

2714
اره چون خ ذهنم درگیر شده نمیدونم چی بگم بهش چ‌دلیلی‌بیارم ک منطقی باشه 

👍برا همین میگم ،چون به تدریج ممکنه وابستگی م بیشتر بشه و سخت تر و درگیر کننده تر بشه 

ازت دلیل میخواد حتما؟بهونه بیار 

👍برا همین میگم ،چون به تدریج ممکنه وابستگی م بیشتر بشه و سخت تر و درگیر کننده تر بشه  ازت دلی ...

اخه زشته همینجوری بدون دلیل منطقی بگم ادامه ندیم🤦🏻‍♀️

کلا رفتاریم ازش ندیدم ک بدم‌ بیاد بگم‌ب خاطر اون نمیخام

اصلا قاطی کردم

از طرفیم بگم‌ک کار دارمو اینا نمیشه چون  بنده خدا خودش همیشه میگه کار داری بگو من پیام ندم ی و ...

ببین نمیگم به فکر اون نباش ولی میگن تو رابطه فقط به فکر خودتون باشید و این مهم و اولویت باشه براتون(احتمالا اون م همینطوره) ،ملاحظه شو بکن ،من نمیگم فقط به خودت فکر کن اما اولویت خودتی

به عنوان یه خواهر بزرگتر بهت میگم مهم نباشه برات پیام داد جوابشو بده نداد پیگیر نشو مرد باید بیفته د ...

میدونم🤦🏻‍♀️منم صمیمی رفتار نمیکنم باهاش عین دوست باهاش رفتار میکنم 

ولی خب درونم ی چیز دیگس