2726

تروخدابیایید راهنماییم کنید

سخته؟

یا خوبه میشه سرکرد؟

باتوجه ب رهن گرون الان نمیتونستیم خونه ک مدنظرمونه وپیداکنیم ولی الان پیداکردیم 

همونی ک میخوامش نوساز ومدرن وبسیااار شیک فقط تراسش و منظره تراسش می ارزه ب همه چی😍😭

فقط گازکشی نیست و باید از کپسول گاز استفاده کرد و واس این استرسم گرفته

ک خیلی سخت نباشه؟

ومنطقه ما بیشتر تابستونه تا زمستون و اهوازیم

کلا زمستونمون همش ۲ ماهه یاکمتر

خلاصه کپسول هرچند روز یبار تموم میشه؟واس منی ک بچه ۲ ساله دارم و کلن ۳ نفریم و روزی یبار غذا میپزم یا حالا خیلی خیلی دوبار چون همسرم سرکاره همش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من جزیره زندگی میکنم اصلا گاز کشی نیست کپسول ۱۱ کیلویی ۲۰ روز تا یک ماه جواب میده آبگرمکن که برقیه ما گرمایش استفاده نمیکنیم ولی بخوایم هم استفاده کنیم از اسپلت میشه گرما گرفت مشکلی نیست

واه مگه میشه؟ واسه گرمای خونه از بخاری برقی استفاده کنه. حتی واسه پخت غذا ۲تا پلوپز برقی داشته باش ...

جاهایی که گاز کشی نداره از آبگرمکن برقی استفاده میکنن مثل محل زندگی ما

واه مگه میشه؟ واسه گرمای خونه از بخاری برقی استفاده کنه. حتی واسه پخت غذا ۲تا پلوپز برقی داشته باش ...

ممنظورم این بود که واسه حموم ابگرم کن برقی میزارن نیاز به گاز نداره اذیت نمیشن

عزیزم کپسول گاز اسنفاده میکنی ما توی شهرمون هنوز نصف خونه ها گاز کشی نیست و سال پیش ما خانواده پنج نفره بااین وضع زندگی کردیم و سختیش می ارزه ب خونه ایی ک دوست داری یک کپسول واسه اشپزی تا دوسه هفته  میرفت .ابگرمکن هم همینطور.زیاد سخت نیس