2737
2734
عنوان

کیا مث من از این مدل ارایش متنفررررن

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 71 پست
دوستای منم همه رفتن کل پیشونیشون ابروعه انگار کتلت چسبوندن🤣🤣ب منم گفتن بیا بریم گفتم گم شین دور شی ...

فقط گم شدن دور سینه گفتنت😂😂😂😂 

بعد احساس بی بی فیس بودن بهشون دست میده🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ناخن و ک ست کرد  رژمو ست کرد  میخواست سایه رو ...

بعد اولش هم با یک تیپ هوشمندانه ای میگن خانم لباستو ببینم. ۵ دقه که تا فیها خالدونش بررسی کرد میگه بسم الله الرحمان الرحیم شروع میکنم به ترررر زدن توی صورت مردم قربة الی الله😕😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خصوصا واسه کسایی ک چشم و ابرو مشکی ان

اره بابا 

من اصلا رو مد پیش نمیرم از مد میوفته مسخره خاص و عام میشیم😂😂😂😂

ولی خوب یکی مثل من اصلا ارایش غلیظ بهش نمیاد💔😕اینقدرهم آرایش دوست دارم ولی خوب هیچ وقت نکردم و نمی ...

عزیزم خب شما ارایش لایت بکن هرچی بهش میاد ادم باید بزنه ک وقتی عکساشو بعدا میبینه خجالت نکشه از خودش

2731
بعد اولش هم با یک تیپ هوشمندانه ای میگن خانم لباستو ببینم. ۵ دقه که تا فیها خالدونش بررسی کرد میگه ب ...

اره بخدااااااا 

اتفاقا دیدش 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

بعد ی قیافه متفکرانه گرفت خوب الان عروست میکنم🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😂😂😂😂😂😂

عزیزم خب شما ارایش لایت بکن هرچی بهش میاد ادم باید بزنه ک وقتی عکساشو بعدا میبینه خجالت نکشه از خودش

آره دیگه مجبورم لایت کنم💔😕دقیقا من عروسیایی که آرایشگاه رفتم و عکسامو میبینم میگم خداروشکر آرایش نکردم. باورت میشه من عروسی داییم بود فقط رژ زدم؟😂همه میگفتن واییی چه خشکل شدی😐گفتم لباسم خشکله خودم که نه😂

2738
فقط گم شدن دور سینه گفتنت😂😂😂😂  بعد احساس بی بی فیس بودن بهشون دست میده🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀ ...

من نمیدونم کدوم بیبی دو کیلو ابرو داره ک اینا میگن بیبی فیس🤣😑

ب خودت میومدی مث گوجه قرمزت میکرد میداد بیرون🤣

😂😂😂😂😂😂😂 بخدا من با خالکوبی ها هم مخالفم مثل این خالکوبی های قدیمی ک مسخره میکنیم میشه ی روز🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😂😂😂

من نمیدونم کدوم بیبی دو کیلو ابرو داره ک اینا میگن بیبی فیس🤣😑

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂اونم مشکی پر کلاغی تا پیشونی

بعد اولش هم با یک تیپ هوشمندانه ای میگن خانم لباستو ببینم. ۵ دقه که تا فیها خالدونش بررسی کرد میگه ب ...

فقط اون دست و جیغ و هورای همکاراش تو سالن واااای خیلی خوشگل شدی خانومم ماشالله دستت طلا چی دراوردی 🤣🤣🤣و تویی ک میدونی ریدهههههههه تو صورتت با ر دسته دار🤣🤣

اره بخدااااااا  اتفاقا دیدش 😂😂😂😂😂😂😂😂😂  بعد ی قیافه متفکرانه گرفت خوب الان عروست ...

😂😂😂عروووس که میگن دیگه باید فاتحه رو خوند. من یکی از اقوامم شب حنابندونش ۳ میلیون ازش گرفته بود چند سال پیش میگفت چون عروسی من وی آی پی کار کردم. بعد من شب عروسیش همون مدل مو رو زدم همون آرایشگاه هم باهم رفتیم از من ۶۰۰ گرفت چون عروس نبودم😐😂میکاپ نداشتم ولی

آرایش لایت که حتما با رژ بی روح نیست، من ارایشگ لایت بود اما رژ قرمز، سایه نسبتا ملایم، مژه ساده، خی ...

این مدلا قشنگن مشکل اونایی ک ی برق لب میکشن ب لب عروس انگار روغن دادن خوردن خو لامصببببب ی رژ بزن 

2706