2726
عنوان

از این چی میفهمین 🧐⁉️

289 بازدید | 18 پست

ز تعظيم و جلال و منزل و قصر رفيع تو / ملك دربان فلك چاكر قضا واله قدر حيران

اینو خوندین چی فهمیدین ؟ چی درک کردین ازش ؟ 😁

《همون آی_ام_قنبر ژزابتونم که روز به روز که نه لحظه به لحظه به ژزابیتش اضافه میشه》😎❤😂🙌 [ اگه زمانی ازم ناراحت شدین به روم بگین❗]

تو انقدر بزرگی که همه بنده ی تو ان😐🐴

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داره میگه تو از همه سری 

من حس میکنم در وصف خداست 

《همون آی_ام_قنبر ژزابتونم که روز به روز که نه لحظه به لحظه به ژزابیتش اضافه میشه》😎❤😂🙌 [ اگه زمانی ازم ناراحت شدین به روم بگین❗]
2728
تو انقدر بزرگی که همه بنده ی تو ان😐🐴

میخوام بزارم وضعیت. اگه در وصفه خدا باشه ،😑😂

میخوام بزارم وضعیت. اگه در وصفه خدا باشه ،😑😂

بنظرم واسه خدا نیست واسه پادشاهی کسیه

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

به‌قول‌خانوم‌جوטּ‌‌↓

◈¦الهی‌که‌آࢪزوهات‌با‌مصلحت‌خدا‌

یکی باشـטּ‌‌ ...💛

◈¦مگه‌داࢪیم‌ازایـטּ‌‌د؏ـا‌قشنگ‌تࢪ ؟! :)

‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

نمیدونم چرا حس کردم پاچه خواری شاهی چیزی بوده

اره احتمالش هست 😂

ولی من حس کردم در وصف خداس اخه اسم فرشته هم اورده 😕

ممنون بابت نظرتون 🙏🏻🌼

سنتونو نگفتین 😁😝😂

بی خیال الان زیر تیغم من

زیره تیغه چی 😐

استارتر آقا هستین دیگه؟ درسته ؟

نه 

تا الان فکر میکردین من اقا ام ؟   

عه! جدی؟ اره من فکر میکردم کاربر آقا هستین.

وا !

پروفمو نگا کنین نوشته جنسیت زن 😑😂

کدوم مردی رو دیدن این همه لوس حرف بزنه 😐😐😂

2706