2726
۱۰ ساله این کارو میکنه منم بی خیالی طی میکنم بذار دلش خوش باشه بااین که ۱۰۰درصد میدونم هیچ خیانتی در ...

یعنی اون تورو چک میکنه

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من کلا بدبینه ولی گیر نیس رو من گوشیمم گاهی چک میکنه نامحسوس ولی من میفهمم همیشه ام ضایع میشه ...

منم تو گوشی شوهرم چیزی نیس هرغلطی میکنه با خط دیگه میکنه ولی اینبار ب همکارش باخط خودش پیام ااده بود

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
ن عزیزم تو نسخه جدیدش هس میخای عکس بدم قبلا نداشت ولی دوهفته میشه ک اضافه کردن

ععزیزم من الان نصب کردم شماره هم زدم کدم زدم چطوری باید پیاماش و اینارو ببینم 

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
2728
ععزیزم من الان نصب کردم شماره هم زدم کدم زدم چطوری باید پیاماش و اینارو ببینم 

عزیزم بزن صفحه پیشرفته اش بزن رو ریز پکالمات کامل میتونی ببینی خودت بگردی متوجه میشی 

عزیزم بزن صفحه پیشرفته اش بزن رو ریز پکالمات کامل میتونی ببینی خودت بگردی متوجه میشی 

مرسی از وقتی ک گذاشتی و جواب دادی 

کدوم قسمتشه گل

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
مرسی از وقتی ک گذاشتی و جواب دادی  کدوم قسمتشه گل

خدمات رو بزن بعد اونجا ی قسمت هس خلاصه ریزمکالمات اینو بزنی میتونی خلاصه کارکردشو ببینی ولی شماره طرفی ک بهش زنگ وپیام داده رو نشون نمیده ی قسمت هم هس ریز مکالمات کامل اینو بزنی ی کد میره گوشی شوهرت اینو بزنی شماره طرف هایی ک بهش زنگ و...داده رو نشون میده