2703
2553

باغ داریم کنار باغمون یکی چایخونه زده غیر مجاز هر شب تا صبح پر پسر و دختر بزن و برقص همش مواد و عرق و مشروب میخورن چون یکی از آشناهام دیده میگم 

موزیک زنده دارن تا ۴ نصفه شب پدرمونو درمیاره حالا این هیچی اینا مست میکنن اشتباهی زنگ باغ مارو میزنن یا اشتباهی میان در مارو میزنن چون شبیه همه 

کجا باید گزارش کنم قشنگ منبع فساده 

۱۱۰ زنگ بزنم رسیدگی میکنه اصلا 

کجا باید زنگ بزنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فکر کنم همون ۱۱۰ باید تماس بگیری 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2714

برا مام بدتر از این چیزی ک تعریف کردی 

یه دختر ذات خرابی ک هر شب با یکی هس کنار خونمون خونه داره

شیشه‌ماشین بابامو این شکونده

میره سر مزار قبرهای شیشه ای رو می شکنه

میره پاسگاه لخت میشع کاملاااااا لخت مادرزاد .‌

بعد پاسگاه سرش چادر می کنه اینو مبندازه بیرون

کلی از این کارا می کنه

بردنش تیمارستان ک درمان بشه . اینو انداختن بیرون .از بس روانیع و شیشه می کشه

دلبر ناب دلم .کاربری برای دو نفرع‌. من و رفیقم. پس کارآگاع بازی درنیارید😐
چکارشون داری بابا.کنار بیا

اخه یک شب دو شب نیست حالا من با موسیقی اش مشکلی ندارم ولی میگه میان اشتباه زنگشون میزنن مزاحمت ایجاد میکنن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706