2703
2553
عنوان

خانوما تروخدا کمکم کنین😭

159 بازدید | 8 پست

من 5ماهه زایمان کردم اونم سه قلوعه تو ژن و ارثمون چن قلویی زیاده ... رابطه هامون بدون کاندوم و قرص اینا طبیعی جلو گیری میشد من دو ماهه از قرص سیپروترون کامپاند قرص ضدبارداریه استفاده میکردم ماه اول وقتی تموم شد دکترم گف ی هفته فاصله بده بعد دوباره بنداز همینکه قطع کردم پریود شدم .. ولی این سری قط کردم پریود نشدم تو این هفته 😭 قراره از امشبم قرصمو شرو کنم ولی بدون پریود شدن😭 شرمنده واضح میگم این ماه همسرم دوسه باری ریخت داخل ممکنه باردار بشم😭 توروخدا ارومم کنین من دیگه بچه نمیخام😭 امکانش هس?!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بی بی چک

آزمایش 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2720

احتمال خیلییی زیاد بارداری...3بارریخته ؟اون موقع قرص استفاده میکردی؟

Maman2niniسابق هستم  از سال 97اینجام.....کاربریم تعلیق شد😒برش نگردوندن رحم نکردن بهم 2هفته التماس کردم جوابی نشد...😐تیکر بارداری نیست عزیزم...تیکر رسیدن به حاجت دلمه💓حالا که امضامو دیدی ی صلوات به خواستم بگو😘💜

خب وقتی نمیخواستی چرا جلوگیری نکردی؟چون بعد زایمانتم امکان داره حامله بشی 

❤️شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حالا که دعوت شده ای تا میتوانی زیبا برقص❤️
2714