2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند وقتشه؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2731
اذیت نمیکرد بغل نمیخواست؟ خوابش مشکل نداشتی؟ وقتی رفتی عمل نمیترسیدی یهو بری اون دنیا بچت تنها بمو ...

اذیتش این بود که لوس تر شده بود . نه خوابش مشولی نداشت چون زیاد به من وابسته نیست . 

اصلا نترسیدم خانوادم یکم میترسیدن من اونارو آروم کردم😄 . بعد عملم از کلینیک تا خونه حرف زدم آخر شوهرم گفت دماغت تکون نده زیاد 😂😂

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!
2738
به هوش اومیدی چطور بود؟ درد داشتی بعدش؟ تا چندروز برگشتی به زندگی نرمال؟

نه اصلا درد نداشتم حالم خوب بود روزای بعدش ورم داشتم 

یکم چشم و سرم درد میکرد که با مسکن آروم میشد . بیشتر میخوابیدم . دیگه بعد یک هفته مادرم رفت منم آروم آروم بلند شدم کارامو میکردم . اصلا عمل سختی نیست . 

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!
۲ سال ونیم یکی هم ۶ 

۶ ماهه؟؟

تا مدتها نمیتونی سربندازی پایین و بچه بغل کنی

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️