2703
2553

من فردا ظهر مهمون دارم....شوهرم در کل دستش خالیه قرار شد مرغ درست کنم...گمونم طبق معمول به مادرش گفته اونم گفته من مرغ دارم آماده و طعم دار شده اس بیا ببر...منم برناممو تغییر دادم به یه مدل غذای دیگه گفتم برنامه ام عوض شد...چون میدونم بعدا حسابی منتش به سرمه و همینجوری توقع داره...اینم بگم مادر شوهرم خیلی تیکه میپرونه و اذیتم کرده...داستانش طولانیه بارها تو تاپیکام گفتم برای اینکه نگین وااا هواتو داره ولی بازم بدجنسی...به نظرتون بد گفتم؟

اینم بگما شوهرم خیلی میگه ندارم ولی دیدم یه سری خرجا میکنه 

والو چی بگم شما اخلاق خانواده شوهرت رو میدونی باتوجه ب اخلاق اونا بسنج 

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
از قصد شوهرت میگه ندارم؟خسیسه؟

یه مدته به مشکل مالی خورده ولی مثلا میگم مادرت اینا یا مهمون داره میاد میره حسابی خرید میکنه در حد یه تومن خرج یه وعده میشه با این حال که مثلا روز قبلش گفتم من دویست تومن پول میخوام...حساب کتابشو به من توضیح نمیده فقط میگه مهمون میخواد بیاد یه جوری جور میکنم بهش میگم مجبور نیستیم آنچنانی خرج کنیم ولی بازم میره بهترین موادو میگیره 

یه مدته به مشکل مالی خورده ولی مثلا میگم مادرت اینا یا مهمون داره میاد میره حسابی خرید میکنه در حد ی ...

آها!از اونا که همین جوری خرج میکنن و زیاد در بند حساب کتاب نیستن...

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
آها!از اونا که همین جوری خرج میکنن و زیاد در بند حساب کتاب نیستن...

برای خورد و خوراک آره...ولی مثلا میگم میخوام برم باشگاه میگه ندارم ولی روز بعدش کلی خرج میکنه. ‌.اینقد هم سر این موضوع باهاش بحثم شده‌...قسم میخوره که ندارم ولی مجبور بشم از یه جا جور میکنم...ماششاالله دستش هم به خرید کم نمیاد

برای خورد و خوراک آره...ولی مثلا میگم میخوام برم باشگاه میگه ندارم ولی روز بعدش کلی خرج میکنه. ‌.این ...

برای شکم خوب خرج میکنه به چیزای دیگه اهمیت نمیده...

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
2714