2737
2734
عنوان

سردردبچه ۴ ساله

82 بازدید | 7 پست

پسرم از صب بیدار شده میگ پیشانیم درد میکنه . البته زیاد هم ب گوشی نگاه میکنه . 

ی بار هم درد گرد بردیم دکتر گفت سرما خورده . دارو داد خوب شد . میترسم 

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه   

پیشونی میتونه از سینوس باشه

اگر آلرژی یا آبریزش بینی داره بهتره تند تند مجراها رو تخلیه کنه

بیرون هم میبریش کلاه بذار سرش باد سرد نخوره

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پیشونی میتونه از سینوس باشه اگر آلرژی یا آبریزش بینی داره بهتره تند تند مجراها رو تخلیه کنه بیرون ...

اره یکم هم عطسه میکنه ، خیلی ممنون باشه

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه   
من برادرزادم سردرد زیاد میگیره دکتر گفته میگرن داره.ولی یکی دوبار فکر نکنم چیزی باشه

چند سالشه عزیزم

بهش آب و مایعات زیاد بده خیلی از سردردهای معمولی به خاطر کمبود آب هستش  به جای گوشی هم خودت بر ...

باشه ممنون عزیزم  . باید گوشی رو بردارم نزارم نگاه کنه

2738