2733
2739

شیش ماهه ی کفش خریدم دیگه پوسته پوسته شده 

سرکار میرم خودم اما حقوقم خیلی کمه هرچی درمیارم میدم پول کتاب و دانشگام 

تو خونمون هم غذا نیس مجبورم خودمم غذا بخرم اکثر وقتا 

به مامانم میگم کفشم روم نمیشه بپوشم میگه به من ربطی نداره مگه حقوقت نگرفتی برو کفش بخر

از بس کار کردم و هیچی بهشون نگفتم عادت کردن 

نه بهمون غذا میدن نه خرجی تلویزیون خونه و وسیله هم میخوان بفروشن .گند میزنن به زندگیمون میگن به شما ربطی نداره 

ولی از اون طرف مقدار حقوقم و خرج کردم و کارام و خریدام و تا دسشویی رفتن منم به اینا ربط داره

خسته شدم از دستشون😞😞😞😞😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا خیلی بی مسئولیتن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
سلام. بابا مامانت چکاره هستن؟  خودت کجا کار میکنی؟

نمایشگاه مبلمان فروشندم اما در واقعا براشون کلفتی میکنم

مامانم بیکاره.بابام بازنشسته همه پول بازنشستگیش میده برا وام هایی که گرفته و خراب کرده

چرا اینقدر سنگدل

ینی خودش چشم نداره نمیبینه کفشایدخترش پارست

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
نه تازه زورشم میاد اگه برا خودم ی خرجی بکنم 

حرفی ندارم🥴

خدا یه بخت عالی نصیبت کنه ک بهترینارو برات بخره

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

پس بیچاره خودشون تحت فشارن.  الان هممون همینجوریم 

باز خوبه سرکاری حداقل کمک هستی 

انشالله بعد از اتمام درست یه کار خوب پیدا کنی با درامد بالا که همه این سختیا رو بشوره ببره

2706