2726
ساکن ایران نیستی کلا یا برای واکسن رفتی فقط؟

برای واکسن رفتم اصلا کاش واکسن نمیزدم نساخت بهم اصلا. البته دو ماه هم حس بویایی و چشایی نداشتم میگفتن احتمال زیاد موقع تزریق کرونا داشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله پریشب همکارم .اون تشنج نیست قند خون خیلی میاد پایین اگه کسی تو خونه نباشه میمره .دختر قند آب میگه  داده بود چند بار تا آمبولانس بیاد افتاده بودم بیهوش هیچی یادش نمی اومد میگه تا یکم چشمامو باز می کرد قند آب خیلی شیرین بهم میدادن

براشادی روح امواتم صلوات    
برای واکسن رفتم اصلا کاش واکسن نمیزدم نساخت بهم اصلا. البته دو ماه هم حس بویایی و چشایی نداشتم میگفت ...

دیگه کاریه که شده خودتو سرزنش کن انشالله این حس اضطراب هم رفع شه

کتاب ها برای من راه حل های جادویی برای از یاد بردن غم هام هستن 💫📚
2728
نه 💔😐 کسی که تشنج میکنه باید سریع بره دکتر واکسن به بدنش نساخته حتما

تتشنج می کنه می افته چجوری بر ه دکتر همکارم گفت فقط تونستم با صدای ضعیف دخترم و صدا کنم خوب شنید میگه هیچی نفهمیدم 

براشادی روح امواتم صلوات    
تتشنج می کنه می افته چجوری بر ه دکتر همکارم گفت فقط تونستم با صدای ضعیف دخترم و صدا کنم خوب شنید میگ ...

بعد تزریق واکسن اینطور شده؟ من چند ساعت بعد از واکسن غش کردم. اگه کسی پیشش نباشه میمیره؟ چرا یعنی خود به خود آدم به هوش نمیاد؟

من ۴ ماه مریض بودم الان بهترم ولی حس افسردگی دارم بدجور اضطراب بیخودی دارم

چه ربطی به واکسن داره افسردگی گرفتی 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
بعد تزریق واکسن اینطور شده؟ من چند ساعت بعد از واکسن غش کردم. اگه کسی پیشش نباشه میمیره؟ چرا یعنی خو ...

ببین منم بعد از واکسن ،بیهچدی دچار اضطراب میشم همه ش فکرای منفی دارم حالا یا بخاطر واکسن لعنتیه یا عوارض کرونا درصورتیکه قبلاذاینقد مثبت و با انرژی بودم ک نگو

بوی نم بارون 😍🌧️☔
چه ربطی به واکسن داره افسردگی گرفتی 

نمیدونم والا. چند ماه افتادم توو خونه. ولی فکر کنم موقع تزریق واکسن کرونا هم داشتم. ولی به هر حال مثل افسردگی بعد از کروناست انگار هیچ دل خوشی ندارم

نمیدونم والا. چند ماه افتادم توو خونه. ولی فکر کنم موقع تزریق واکسن کرونا هم داشتم. ولی به هر حال مث ...

مراجعه کن ب روانپزشک عزیزم

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
بعد تزریق واکسن اینطور شده؟ من چند ساعت بعد از واکسن غش کردم. اگه کسی پیشش نباشه میمیره؟ چرا یعنی خو ...

ظهر زده بود میگه ساعت 12شب لرز داشتم3شب دیدم چشام سیاهی می ره دست و پام می لرزه رفتم اب قند خوردم بعد دیدم بدنم داره تعادلش از دست میده بزور یه بار دخترم و صدا زدم دیگه نفهمیدم چی شده دیدم دخترم میزنه صورتم پشت اونم اب قند داده بود به حدی که خودشو خیس کرده بود زنگ زدن آمبولانس بیاد میگه رفتم حموم خودم بشورم دوباره اونجا افتادم .....میگه مرگ چقدر آسوده هیچی متوجه نمی شدم یه لحظه است 

براشادی روح امواتم صلوات    
2706