2737
2734

دیروز رفتیم بیرون من پیاده شد یه خرید کوچیک داشتم برگشتم دیدم داره به کلیپ یکی از این پلنگای اینستا نگا میکنه درو بازکرد گفتم داری چیکار میکنی و باهاش دعوا کردم تا شبم یه کلمه جوابشو ندادم چون قبلا بهش تذکر داده بودم میگه خودش میاد بالا میگم خب تو نگا نکن اما انگار نه انگار خلاصه اخرشب گفت چیه انگار برج زهرماری منم جوابشو ندادم اونم هرچی دل خواست بهم گفت که اصلا بتوچه وهزار حرف زشت دیگه منم خوابیدم الانم میخواد پدرشو دکتر ببره یه واسه یماه دیگه وقت دادن بهش خودش گفت یادم بنداز یجا دیگه وقت بگیرم براش اونجا دیره بنظرتون الان چیکارکنم یادش بندازم یا ولش کنم؟اینم بگم یادش نندازم باید یماه دیگم خونمون بمونن خانوادش

پسرم بندبند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر ازمن هوایت را دارد..❤👼

یادش بنداز اون پیرمرد چ گناهی داره

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه بد.  چقدر زندگی متاهل ها مزخرفه و به مویی بنده

دقیقا خوشبحال هرکی که مجرده بزرگترین ظلمی که بخودت میتونی بکنی اینه که ازدواج کنی همشون از هم بدترن

2728

همه این جنگ و حالا سر کلیپ اینستا دیدنه؟ 😐

بعد همه اینا چه ربطی به پدرش داره؟ یادش نندازی نوبت دکتر بگیره یک ماه عقب بیفته خدای نکرده توی این یک ماه کوچکترین اتفاقی بیفته تا آخر عمر خودتو میبخشی

2738
همه این جنگ و حالا سر کلیپ اینستا دیدنه؟ 😐 بعد همه اینا چه ربطی به پدرش داره؟ یادش نندازی نوبت دکت ...

متاهلی؟اگه خودت بودی چیکار میکردی؟؟

متاسفم با این طرز فکرتون . ولی حالا زندگی مگه چیش قشنگه که مردش هم قشنگ باشه

کدوم طرز فکرم بدرد نخوره🤔متوجه نشدم!

ول کن بابا برامن کا مهم نی ببینه مگه برده ی همیم چه کاریه آخ

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706