2737
2734
عنوان

نمیتونم با خیانت شوهرم کناربیام

| مشاهده متن کامل بحث + 1589 بازدید | 89 پست

خیانت کردن فقط انجام دادن ی کاری نیست حتی حرف زدن ازشم خیانت محسوب میشه! اول مطمئن شو که همچین کاری کرده اگه واقعا اینکارارو کرده بود که مشخصه باید جداشی ولی اگه واقعا در حد حرف و شوخی باشه باهاش صحبت کن بگو تمومش کنه حتی شوخیشم خوب نیست

یه فرصت دیگه بهش بده

دوسش دارم از طلاقم میترسم اما فکراین که اون منو نمی‌خواسته وبهم خیانت کرد داره دیوونم می‌کنه ولی بازم سعی میکنم بهش فرصت بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیانت کردن فقط انجام دادن ی کاری نیست حتی حرف زدن ازشم خیانت محسوب میشه! اول مطمئن شو که همچین کاری ...

اره همینو بهش گفتم گفت باش دیگه ازاین شوخیا نمیکنم

منم خربود شب ساعت ۲ازخواب بیدارش کردم نشونش داد گفت وای این بیدارم کردی این شوخی بوده بهش گفتم بهت خ ...

منکه هنوزم یادش میوفتم دوس دارم بمیرم 

تورو خدا یه جوری مطمئن شو اینجوری تا اخر عمرت عذاب میکشی 

دوس دارم یه بار قرآن بزارم جلوش قسم بخوره ولی دیره چون زیاد بهش گیر دادم میترسم خیلی از هم دور بشیم 

نمیدونم چیکار کنم😭

2728
منکه هنوزم یادش میوفتم دوس دارم بمیرم  تورو خدا یه جوری مطمئن شو اینجوری تا اخر عمرت عذاب میکش ...

من امروز قران میارم جلوش ولی ممکن به قرآن هم قسم دروغ بخوره

من امروز قران میارم جلوش ولی ممکن به قرآن هم قسم دروغ بخوره

کاش من اون موقع قرآن میزاشتم کاش جون مادر پدرشو قسم میخوردم الانم موقعیتش پیش بیاد این کارو انجام میدمولی خیلی میترسممممم

اره گلم اگ زیاد اعتقاد نداشته باشه دوروغ میگ ولی همسر من میدونم قسم دروغ نمیخوره

2738
منم خربود شب ساعت ۲ازخواب بیدارش کردم نشونش داد گفت وای این بیدارم کردی این شوخی بوده بهش گفتم بهت خ ...

فکر کنم ترسیده....

بقول دوستان دست نگهدار تو این مدت کم کم خودت رو میتقل کن مثلا کار یاد بگیر رو روابط اجتماعیت و اعتماد به نفست کار کن... و یه بار بشین باهاش محکم صحبت کن و خط و نشونات و بکش و بگ. از چتت هم عکس دارم... اگر روزی بفهمم این کار رو تکرار کردی حتی شوخیش روزگار هر دومون رو سیاه میکنم و از این حرفا....ولی بگو فقط همین یکبار بهت فرصت دادم و اگر خطایی ببینم دیگه دیدار بعدیمون دادگاه است...بگو بخاطر عشقمون و بچمون این فرصت دوباره رو دادم

حتما نامحسوس مراقبش باش.... نذار بچت حس کنه چیزی شده... البته سنش رو نمیدونم

ولی فعلا به کسی نگو... 

عزیزان نی نی سایتی قبل از اینکه از روی عکس پروفایل بگید که آقام لطفا عکس شهید رو تو گوگل سرچ کنید...خدایا مرا پاکیزه بپذیر.  بیاد شهیدان مهدی باکری و قاسم سلیمانی
میدونم سخته آخه قبلاً هم دوبار ازش خود ارضایی دیدم انکارش کرد ولی دیگه هم تکرار نکرد میترسم خیانت هم ...

وااااا...

چقدر تو سعی میکنی آتو بگیری...

همه ادمهای دوست ندارن بخشی از شخصیتشون رو دیگران ببینن...

کارت اصلا قشنگ نیه...

هر کس تو زندگی اش صفحه تاریک داره...

یک کم مثل خدا باش عیبش رو بپوشون

تو قرآن میگه زن و شوهر باید مثل لباس باشن عیب هم رو بپوشونن...نه اینکه چون تنش هستی تمام عیبش رو تو جامعه داد بزنی...

اگه این مدلی طرز فکرت اینه باید بگم تو هیچ وقت همسر خوبی نیستی چون فکر میکنی همه آدمها بی عیب هستند...

همه یک لکه سیاه تو زندگی شون دارن که دوست ندارن کسی بفهمه

❤❤❤
دوسش دارم از طلاقم میترسم اما فکراین که اون منو نمی‌خواسته وبهم خیانت کرد داره دیوونم می‌کنه ولی باز ...

کار خوبی می کنی عزیزم به خاطر بچه آت وزندگیت یه فرصت دیگه بهش بده طلاق اینقدر هام که فکر می کنی راحت نیست

دوسش دارم از طلاقم میترسم اما فکراین که اون منو نمی‌خواسته وبهم خیانت کرد داره دیوونم می‌کنه ولی باز ...

بحث نخواستن نیست مطمعن باش اون یه تار موی زن پاکشو با اون زن ها عوض نمی کنه شاید واقعا شوخی بوده ویا کنجکاوی پس تو هم فراموش کن وگرنه داغون می شی،🥺

2706