2737
2734
عنوان

شوهرم مغزش آکبنده 😞اینمدله که

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جمله دوم

اهااااا حق داری پس....

تلاش مهمه تو زندگی

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2731

با عرض معذرت ولی انگار ارزش ها عوض شدن آدم های پاک و ساده اسکول و آکبند آدم های بدجنس و بدهم زرنگ و تیز خدا خودش رحم کنه شما هم قدر شوهرتون رو نمیدونی یعنی گیر اون آدمای و تیز نیفتادی تا ببینی چه بلایی به سرت میارن 

دختری که عاشق ماهه...🌔🌕🌖https://harfeto.timefriend.net/16756920406570
خوب برنامه هم میدم قدرت اجراییش خیلییییی ضعیفه

باهاش کار کن مهارت که میتونه یاد بگیره حسابی مدیریتش کن

عسل طبیعی از ارتفاعات بکر کردستان را مستقیم از زنبوردار با تضمین بخرید asal_talaee_kurdestani@
2738
چه بلایی ؟ فعلا که اطرافیانم سربلندن ازداشتن چنان شوهرانی

من یه شوهر خاله دارم به قول شما زرنگ‌ عالم همه فن حریف.....اما خاله م هیچی نمی‌فهمید ساده بود و بهش افتخار میکرد می‌دونی تهش چی شد معلوم شد آقای زرنگ با یکی از زن های زیر دستش صیغه کرده بعد هم ازدواج بچه هم دارن خاله احمق منم داره بچه های اینو بزرگ میکرده

دختری که عاشق ماهه...🌔🌕🌖https://harfeto.timefriend.net/16756920406570
2706