2733
2734
عنوان

دوسش ندارم😭

286 بازدید | 15 پست

بچه ها چیکار کنم.باهم قصد ازدواج داشتیم ولی هر سری ک میرم بیرون نمیتونم زیاد نگاش کنم.برام زیبا نیست.همش نگامو میدزدم.۵ ماهه دیگ باهم در ارتباطیم.اون خیلی دوسم دارم .اخلاقامون خیلی شبیه همه خیلی همو میفهمیم.اما اصلا قیافش ب دلم نمیشینه.دلم میخاد گریه کنم😭😭😭چند بار باهاش تموم کردم.اما همش یکاری میکنه ک من دوباره برگردم...چیکار کنم.من خودم خیلی خوشگل نیستم ولی اینم ب دلم نمیشینه.اختلاف سنیمونم۹ ساله.حتی طرز لباس پوشیدنشم فرق داره.😞چکار کنم خیلی دوسم داره .

اما اینجور نمیتونم کنارش بمونم اگ نموننمم ضربه شدیدی بهش وارد میشه😭

تظاهر به دوست داشتن گناه بزرگتریه 

مگه این همه پسرا دخترا رو ول کردن چی شد؟؟؟

خیلی منطقی باهاش حرف بزن بگو بخاطر اختلاف سنیمون و خیلی دلایل دیگه به درد هم نمیخوریم

کسی نمیتونه به زور تو رابطه نگهت داره

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تظاهر به دوست داشتن گناه بزرگتریه  مگه این همه پسرا دخترا رو ول کردن چی شد؟؟؟ خیلی منطقی باها ...

خیلی براش احترام قائلم .ن ک ازش بدم بیاد.اما واقعا سلیقه ی من نیست😞 چند بارم براش دلایل مخلف اوردم اما ولم نمیکنه

خیلی براش احترام قائلم .ن ک ازش بدم بیاد.اما واقعا سلیقه ی من نیست😞 چند بارم براش دلایل مخلف اوردم ...

به فکر خودت باش 

بخدا اگه برعکس بود پسرا خیلی راحت میرفتن به ماهم فکر نمیکردن

خدایا شکرت
2738
دلم براش میسوزه.پس اون چی میشه😞

تو دلت برا خودتو زندگیت نمی سوزه بخاطر ی پیام میخوای آبروی همسرتون ببری و طلاق بگیری . درسته سن من کمه ولی خوب میدونم که اینجور پیام‌ها عادیه . مثل ما معمولا دوستام میگن جات خالی با فلانی خونه داییم این ها نشستیم خوردیم .. من هم کم نیارم میگم من ام با فلانی ی ساعت قبل خوردم 🤪 یا خیلی مثال دیگه میشه زد

امان از این دوستی های خاله خرسه و محبت های بیجا

مگه نشنیدی میگن؟ اولین اولین اولین ملاک انتخاب ی نفر اینه که به دلت بشینه (نه که خوشگل و مانکن و خیلی خاص باشه) فقط باید به دلت بشینه، جوری باشه که دو روز دیگه بتونی بغلش کنی حداقل

با این تفاسیر بنظرم حقیقت رو بهش بگو چون با این کاری که شما داری می‌کنی الان به هر دوتون ظلم می‌کنی

اگه بخاطر وابستگیه خودت داری باهاش ادامه میدی، لطفا خودتو بزار جای اون. ببین حس کسی که داره ازش سو استفاده میشه، بهت دست نمیده؟؟ اگرم بخاطر اونه که نگرانش نباش همه یه خدایی دارن چ بسا اگه تو از زندگیش بیای بیرون، شاید با یه نفر آشنا بشه که عمیقاً دوسش داره و از نگاه کردن بهش سیر نمیشه برعکس تو! میخای این فرصتو ازش بگیری؟

اگه اینجور که میگی واقعا برات شخص با ارزشی هست و براش احترام قاعلی رهاش کن. 

با خود مدارا کن، تو جز خویشتن کسی را نداری 🍂 وقتی که احساس تنهایی میکنید و به تنگ آمده اید احتمال آنکه انتخاب های ضعیف تری بکنید بالا میرود؛ استیصال برای دوست داشتن آدم را به کجا که نمیکشاند! با شکم خالی به خرید نروید چون هر غذای ناسالمی را انتخاب خواهید کرد.

راستی اینم بگم یه خاطره خنده دار از خودم😂 

منم با یه بنده خدایی آشنا شده بودم ولی احساس علاقه بهش نداشتم (چون دلم پیش یکی دیگه مونده بود از گذشته ها)

هیچی دیگه خیلی عذاب وجدان داشتم و همش مثل تو دنبال ی بهونه بودم همه چیزو تموم کنم اما بخاطر حرفایی که زده بودم در قبالش احساس مسعولیت میکردم. دوسال با خودم کلنجار بودم و با عذاب وجدان ادامه دادم. آخرش فهمیدم کسی که بازی خورده من بودم و اوشون حتی کوچک ترین حرفاش دروغ بوده. اینو ب واسطه ی یک دوست فهمیدم و بعد خودشم تایید کرد😂

اینکه نمی‌دونستم اون لحظه خوشحال باشم یا ناراحت جالب بود😂 ولی خلاصه که اینجوری هم ممکنه بشه. حالا من پارتنر شمارو قضاوت نمیکنم کلا میگم حواست باشه 😐🤦

با خود مدارا کن، تو جز خویشتن کسی را نداری 🍂 وقتی که احساس تنهایی میکنید و به تنگ آمده اید احتمال آنکه انتخاب های ضعیف تری بکنید بالا میرود؛ استیصال برای دوست داشتن آدم را به کجا که نمیکشاند! با شکم خالی به خرید نروید چون هر غذای ناسالمی را انتخاب خواهید کرد.
امان از این دوستی های خاله خرسه و محبت های بیجا مگه نشنیدی میگن؟ اولین اولین اولین ملاک انتخاب ی نف ...

اره .خب من حقیقت از اولم این اقا رو نمیخاستم.منتهی ب اصرار خودش میگف باهم صحبت کنیم مطمئن باش عاشقم میشی.نمیدونم چرا منم قبول کردم.ولی این اتفاق برام نیوفتاد.و هر روز برام عذابه .حس گناه دارم .دوس دارم برم گم و گور بشم ی وقت چشم تو چشمش نشم.من کلا ادمی ام که سر همه چی عذاب وجدان میگیریم.حتی حاضرم ینفر بهم بدی کنه ولی اونی ک بدی میکنه من نباشم

راستی اینم بگم یه خاطره خنده دار از خودم😂  منم با یه بنده خدایی آشنا شده بودم ولی احساس علاقه ...

🤣🤣🤣🤣جالب بود.

باز از یور خوشبحاالت بوده.

ولی خب این طرف قضیش فرق داره .از خیلی وقتا منو میخاست

2706