2737
2734
عنوان

نبودن بعضی از آدم ها نعمت است!!!!مخصوصا خواهرشوهرم😄😜🤷‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 63 پست
اره البته شاید شوهرت زیاد دوستت داره مادرش نمیتونه تحمل کنه حسادتش اینجوری بروز داده

اینکه اره ... ولی دلیل نمیشه بخاد رفتار خاص نشون بده 

جاریم ازشوهرش گوشی ایفون پرومکس خاست اونم رفت خرید 

خلاصه ک پاش روی گلوی پسرشونه ... 

اونوقت من زمین تااسمون باااون فرق دارم 

تازه من شاغلم هستم 

بجااینکه منو بزارن روسرشون ک هوای پسرشون رو دارم 

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  
با ادم های واقعا خیلی مشکل دار و ازارگر  کات کردن ب نفع خود ادمه.

دقیقا من شوهرم چند ساله مخالفت میکرد میگفت نه خواهر بزرگمه مثل مادرمه تو فکرت اشتباهه درست برداشت نمیکنی و...

از خدا خواستم خودش دست اینو رو کنه تااینکه طی دوسال گذشته خوب خودشو نشون داد که شوهرم خودش فهمید و الان هرچی درمورد اون بگم قبول میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه اره ... ولی دلیل نمیشه بخاد رفتار خاص نشون بده  جاریم ازشوهرش گوشی ایفون پرومکس خاست اون ...

قدر زر زرگر شناسد قدر گوهرگوهری 

بزار باهم خوش باشن 

سعی کن خیلی پیشرفت کنی تو هر زمینه ای و به ظاهر و اندامتم بینهایت برس همینا برا جفتشون زجر تدریجیه😃

خانمهایی که از خواهرشوهرم میگن عزیزم خودتون خواهرشوهر نیستین والا الان بر عکس زن داداشا بیشتر حسودن ...

عزیزم من خودمم خواهر شوهرم ناراحت نشو 

منظور نوع خواهرشوهر نیست 

من تو تایپیکا گفتم یکی از خواهرشوهرام جز انگیزه های من برای زندگیه بس که خوب و مهربونه

2731
منم خواهرشوهرم عزیزم ..خدایی عروسمون نسبت ب خیلی از عروسای دیگه ماااهن ولی رفتار خونواده مام باهاشو ...

درسته بستگی به ذات آدما داره

الان خانواده شوهر من خدایی یکی از یکی بهترن تو خوبی و خوشی اخلاقی و ... 

ولی این یه نفر جوریه که خانواده شوهرشم ازش شاکین

من جاری ام ی ادم بیخودو حرف درار هست که کاری جز فضولی و دخالت تو زندگی دیگران نداره من بزرگترم از نظر سنی و جاری بزرگه هستم ولی خدا شاهده از دست جاری ام به خدا پناه میبرم من اصلا خونش نمیرم ولی اون ی چند باری برای فضولی اومده و عتیقه رو خونه ی مادرشوهرم میبینم تو اون فرصت کم هم حرف میزنه و نیش خودشو میزنه که امیدوارم لال از دنیا بره مادرشوهرم هم طرفدار اونه چه میشه کرد قاضی خداست و بس

قدر زر زرگر شناسد قدر گوهرگوهری  بزار باهم خوش باشن  سعی کن خیلی پیشرفت کنی تو هر زمینه ...

همین کارو میکنم 🤣🤣🤣

شوهرم همیشه میگه تو الماسی اونا پیِ خاکن 

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  
2738
خدا جوابشو بده عزیزم خیلی سخته بعضیا خیلی بد ذاتن

واقعا خدا جوابشو بده چیز دیگه ای نمیتونم بگم فقط خدا خیلی زبون بدی داره من 44 سالم هست بلد نیستم جواب بدم یعنی شوک میشم از کاراش مادر شوهرم هم میگه گذشت خوبه ادم هر چی رو حرف نمیکنه میگم مگه شما نمیبینید چی میگه مادرشوهرم میگه عیب نداره عیب نداره منم سکوت میکنم ولی از درون خیلی ناراحت میشم اینم شانس من خیلی بیعرضه و بی زبونم

شوهرت راحت کنار اومد بااین قضیه؟چجوری قانعش گردی؟

دیگه خواهرش کاری کرد ک از حدش گذروند،منم بی زبانم و ساده     دیگه منفجر شدم  مودبانه اس دادم ب خواهرش ک فتنه ننداز،در جوابم توهین کرد  و زنگ زد شوهرم پر کرد   و زنگ زد ب مادرم هم توهین کرد ...دعوا درست شد  و ب شوهرم فهماندم پام خونه اش نمیگذارم،، الان خودش و بچه ام میرن خونه اش،،دعوت هم کنه من نمی رم   شوهرم خودش با بچه ام میرن،،شوهر منم دعوتشون کنه   شوهرش و بچه اش میان   خواهرشوهر نمیاد ک بهتر..  بهتر شد  یک عفریته فتنه کمتر ببینم بهتره،، یا یکسر متلک مینداخت،یا فتنه مینداخت ،یا حسادت و رقابت داشت،ب در میگفت دیوار بشنوه..    شرش کم    راحت شدم از شرش...    الان خونه مادرشوهرم ببینم محل سگ نمیدم بهش    مقل خودش شدم    انگار وجود نداره.

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
واقعا خدا جوابشو بده چیز دیگه ای نمیتونم بگم فقط خدا خیلی زبون بدی داره من 44 سالم هست بلد نیستم جوا ...

البته که تو مثل اون نیستی که بخوای باهاش زبون به زبون بشی 

منم مثل توم یکم بی زبونم ولی چند وقتیه که دارم رو خودم کار میکنم که درجا جواب بقیه رو کاملا محترمانه بدم و خودمو خلاص کنم 

2706