2733
2734

بخاطر جدایی از کسی ک ۲ از زندگیمو پاش گذاشتم

نشستم فکر کردم دیدم یکمی حق داشت بابت این جدایی

خیلیا میگن ن خودش جا زد و این داستانا 

ولی من چند درصد بهش حق میدم

اینقدر این دو روز غصه خوردم ک دارم میمیرم 

۴۸ ساعته فقط دو لیوان اب خوردم و مثل ابر بهار اشک میریزم

همش مامانم اینا میپرسن چته اخه من چی بگم بهشون بگم چ مرگمه؟

رنگم زرررررد زیر چشام گود گود

چیکار کنم من

اون در چ حاله 

علت جدایی چی بود 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یه راه حل دارم برات

نمیدونم چقدر کمت کنه ولی اینجور حالی نباید تو خونه باشی 

برو مسافرت اگه امکانش نیست برو اون جاهایی که دوست داری پیاده روی کن از صب تا شب راه برو شبم آنقدر خسته میشی که خواب میری

غصه نخور بیخیالش ..یکم فکر کن شاید لیاقت نداشت وگرنه کسی که دوستت داشت با بدترین شرایطتت نباید تنهات ...

اره همه ی اینارو میدونم ولی درد از اینه ک چرا بی لیاقت بود؟ 

چرا بهم ‌نمیگفت وقتی میخوام برم خدمت همه چیو تموم میکنم؟

همیشه میگفت وقتی رفتم خدمت مطمئنم جدا میشیم من بهش میگفتم تا اخرش منتظرتم هستم هی میگفت ن ۲ سال زمان کمی نیست و این حرفا

تهشم بخاطر چنتا دلیل الکی جدا شد حالا اسکرین حرفاشو میزارم

2738
نمیدونم در چ حاله ولی احتمالا ب ی ورشم نیست با توجه ب طرز حرف زدنش

الان سختی میکشی درد میکشی ولی صلاحت در همینه. 

برگشتن به اون حماقت محضه برگردی بیشتر از الان پشیمون میشی 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
من یه راه حل دارم برات نمیدونم چقدر کمت کنه ولی اینجور حالی نباید تو خونه باشی  برو مسافرت اگ ...

نمیتونم بیرون برم اخه خانواده سخت گیری دارم ولی فردا شاید رفتم پیاده روی با یکی از دوستام دیگه خسته ام

اره همه ی اینارو میدونم ولی درد از اینه ک چرا بی لیاقت بود؟  چرا بهم ‌نمیگفت وقتی میخوام برم خ ...

عزیز من به پسرا نباید اعتماد کرد هیچ وقت الانم پاشو خودتو جمع و جور کن خجالت بکش اون به دردت نخورده که رفته وگرنه ولت نمیکرد کعلوم نیست با چندتای دیگه بوده برو عشق و حالتو بکن 

عزیزم درکت میکنم زمان ک بگذره درست میشه همه چی ....به درسات برس ب خودت برس اون اگر متعهد بود ک نمیرفت انشالله خدایکی بهترشو برات میاره حالتو میفهمم دختر احساساتی هستی متاسفانه پسرا اینطور نیستن ...مطمئن باش اون زن هم بگیره بهش وفادار نخواهد بود این پسرا فقط دنبال بازی دادن دخترا هستن برا خودت دعا کن یکی بهتذش بیاد 

خدایا همین که تو هستی برای من کافیه🙃
2706