2703
2553
عنوان

من ۹ سالم بود یه صداهایی می‌شنیدم اینکه حس میکردم یکی صدام میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 95 پست
خوب شما ک بازه چشم سومتون میتونید تشخیص بدید من مشکلم چیه که این چیزا رو حس میکنم یا سایه میبینم ؟!ا ...

تو خونه سوره بقره رو باز کن بزار صداش بپیچه تو خونه ۴۰ روز اینا باید اینکارو کنید 

چنتا تحصین اینارو هم باید انجام بدید دایی ابراهیم برو سایتش دعانویسه قهاریه

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیترسه ؟چی میگه ؟مثلا میتونی در مورد اینده ازشون بپرسی ؟مثلا هرروز میبینیشون ؟

ن کناراومده.چون خودشم میدونه بهم خیلی کمک میکنن من چشم سومم بازه بخاطراون میتونم همه چیوببینم

میتونی ازدواج کنی...مدیوم ب کسی میگن ک قادر ب درک دنیای موازی اطرافش هست...همه چیرو شفاف میبینه..می‌ ...

بعضی وقتا حس میکنم یه چیزایی تو ذهنشون میگن بعضی ها ولی نمی‌دونم واقعیه یا نه شفاف نمی‌بینم ولی ناواضح صدا می‌شنوم یا ناواضح سایه میبینم و به طرز وحشتناکی بهم نشون میدن تلپاتی هم مثلا به یه چیزی فکر میکنم اتفاق میوفته یا مثلا دلم تنگ میشه اون شخص و میبینم  و اینکه الان من چیکار باید کنم میشه راهنماییم کنید؟!

2456
تو گوگل بزنم سایت دایی ابراهیم؟!بعد چی بگم؟!

بعد برو تو اون فهرست موضوعاتش در مورد جن عا ض و همزاد اینا پیدا کن زیر پست مربوطه سوالاتو بپرس بری سایتش میفهمی 

من که خیلی استفاده کردم

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2714
بعضی وقتا حس میکنم یه چیزایی تو ذهنشون میگن بعضی ها ولی نمی‌دونم واقعیه یا نه شفاف نمی‌بینم ولی ناوا ...

بیتفاوت باش نسبت ب صداها و تصاویری ک میبینی...زندگیتو بکن خیلی عادی.....کسانی ام ک میان میگن استفاده کنی بهت آسیب میزنه کاملا دراشتباهن...کلا بحث احضار و تسخیر فرق داره...

زمینه اسکیزوفرنی دارید ، باید به روانشناس یا روانپزشک مراجعه کنید ، سن حساسی هم هستید ، حتما این ماج ...

اره اول باید روانپزشک بره بعد خوب نشد دنبال جن اینا بره

چقدر همه همزاد اینا دارن 

2706