2733
2734
عنوان

من ۹ سالم بود یه صداهایی می‌شنیدم اینکه حس میکردم یکی صدام میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 95 پست
الکی چرا.خب اینجابگم تعلیق میشم منthird ayeام بازه بخاطراون

عه 

متاهلی یا مجرد

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

بنویس زود پاک کن 

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جن و پری.اره بخدادروغم کجابودقبلااذیتم میکردن ولی الان فقط هرجامیرم پیشم میان مثله سایه کنارم هستن ه ...

اذیت نمیشی؟!میگن جلوی ازدواج و موفقیت آدم و میگیرن من خودم کلی تو زندگیم مشکل پیش میاد گره میوفته تو کارام 

۱۰۰درصدک انجام میدن.ولی من ازشون تابحال چیزی نخواستم واقعیت

نخواه هم چون اونا رو بکار میگیری اونوقت اونا شروع میکنه از تو خواسته داشتن درواقع انگار تسخیرشون میکنی اونا اذیت کردنو شروع میکنن

متاهل

همسرت میدونه ؟

2738
اذیت نمیشی؟!میگن جلوی ازدواج و موفقیت آدم و میگیرن من خودم کلی تو زندگیم مشکل پیش میاد گره میوفته تو ...

ن قبلااذیتم میکردن بعدفهمیدم اینکاروخودم باعثش شدم.الان خیلی جاهاکمکم میکنن

خوب شما ک بازه چشم سومتون میتونید تشخیص بدید من مشکلم چیه که این چیزا رو حس میکنم یا سایه میبینم ؟!اصن تمرکز ندارما می‌خوام درس بخونم هم تمرکز ندارم عصبی ام بی حوصلم دست خودم هم نیست 

اره

نمیترسه ؟چی میگه ؟مثلا میتونی در مورد اینده ازشون بپرسی ؟مثلا هرروز میبینیشون ؟

خوب الان من چیکار باید کنم؟!!!! خیلی میترسم دوس ندارم و اینکه میشه بگید مدیوم بودن یعنی چی و چه کار ...

میتونی ازدواج کنی...مدیوم ب کسی میگن ک قادر ب درک دنیای موازی اطرافش هست...همه چیرو شفاف میبینه..می‌تونه ذهن خوانی کنه..تلپاتی..‌‌‌‌‌‌‌‌پروازروح..ارتباط با ارواح .ووووووووووووووو 

خوب شما ک بازه چشم سومتون میتونید تشخیص بدید من مشکلم چیه که این چیزا رو حس میکنم یا سایه میبینم ؟!ا ...

من فقط وقتی میتونم پردیکت کنم یاشخصیت شناسی ک چشمای طرفوازنزدیک ببینم وتوچشماش نگاکنم ازپست گوشی نمیتونم

2706