2726
عنوان

شوهرتون چقد بهتون پول میده

| مشاهده متن کامل بحث + 2044 بازدید | 124 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فعلا تا الان پول ثابت نگرفتم 

ولی هر وقت خریدی داشتم و یا جایی خواستم برم بیشتر از اونچه که لازم باشه تو کارتم ریخته و تا حالا بهش نگفتم انقدر بریز خودش به طور کاملااااا خودجوش😂کارت به کارت میکنه 

از این کار بدش میاد که مثلا زن استقلال مالی داشته باشه

2728
البته یه مقداری از پولمو خرج کرایه خونه یه خانم میکنم که ندارن 

افرین 👏👏خدا خیرت بده 

دوست داشتن رو به اونایی اختصاص بدیم که تو زندگیمون نقش داشتن نه اونایی که برامون نقش بازی کردن دوست داشتن ارزش بالایی داره هدر ندیم 
قبلا طلا خریدم همشو بعد فروختمش خونه خریدم حالا هم دارم جمع میکنم که یه خونه دیگه بخرم اگر شد

عالیه تاپبک پس انداز طلا دوستان ایده های زیادی میدن دوست داشتی شما هم بیا از ایده هات بگو تاپیک این کاربر @royayezendegi    

دوست داشتن رو به اونایی اختصاص بدیم که تو زندگیمون نقش داشتن نه اونایی که برامون نقش بازی کردن دوست داشتن ارزش بالایی داره هدر ندیم 

کارت مشترک داریم

خرید هم خودش میکنه هم من 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

پونصد بعضی وقتا هم یه تومن ولی تمام خرجم با خودشه این پولی که میگیرم بیشتر جنبه پس انداز برای خودم داره و کادو بخوام براش بخرم از پول خودم میگیرم بعضی وقتا هم کم پول بشه بهش قرض میدم   

2706