2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
هر چقدر هم محل ندی باز گیره..هر چی خط عوض میکنم میره شماره هاشون رو نمیدونم چه جوری پیدا میکنه

اینقدر بلاک کن تا خسته بشم 

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚
2714
اینقدر بلاک کن تا خسته بشم 

الان تقریبا ۱۰ سال بیشتره که من این آدم رو ندیدم..ولی انگار مریضه..انگار خودش زندگی نداره...موندم یعنی چی؟؟؟یعنی تو این ده سال هیچ کسی تو زندگی این نبوده که هنوز یادش نرفته

الان تقریبا ۱۰ سال بیشتره که من این آدم رو ندیدم..ولی انگار مریضه..انگار خودش زندگی نداره...موندم یع ...

بعد جالبه مثلا این ده سال  رو حساب میکنه میگه من ۱۰ سال دنبال تو بودم....۱۰ سال برای تو صبر کردم..و طلبکاره انگار..مریضه خلاصه انگار

برام سواله که میشه از این فرد به پلیس شکایت کرد؟؟؟آخه مزاحمتی هم نداره.‌‌فقط هر جور شده میگرده شماره ...

من یکی داشتم همین شکلی با وکیل صحبت کردم 

می گفت هرچی بیشتز واکنش نشون بدی بیشتر درگیر می شی 

و بیشتر به اطلاعاتت دسترسی پیدا می کنه 

به خاطر همین من فقط بلاک می کردم

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚
الان تقریبا ۱۰ سال بیشتره که من این آدم رو ندیدم..ولی انگار مریضه..انگار خودش زندگی نداره...موندم یع ...

بوده ولی الآن بیکار شده میاد 

اصلا نمیدونم چی میخواد..چی رو میخواد ثابت کنه مثلا...داستان رو نوشتم بیا راهنمایی کن

بنظرم این آدم هم مشکل روانی داره

هم خیلی بی کار و علافه

و تنها دختری ک باهاش ارتباط داشته شما بودین

من جات بودم یبار ک زنگ زد (یا خودم بهش رنگ میزدم)چنان جیغ و دادی راه میندازم در حد زجه زدن که ازت شکایت میکنم 

الکی میگفتم شوهر بخاطر این ک تو بمن زنگ ردی چاقو زیر گلوم گذاشت داشت خفم میکرد(همه اینا رو با جیغ و داد و زجه و لعن و فحش و نفرین بگو)بگو الان در به در سراغ توعه میخواد بیاد در خونت تیکه تیکت کنه بگو با پسرعموهاش داره میاد سراغت

جیغ بنفش بکشیا از اون جیغا ک یکی میشنوه تا مغز استخونش میلرزه

خلاصه دیگه حسابی بترسونش

دخترا همه ناز هستن انسانای خاص هستن😝
2706