2703
2553
عنوان

خواهر شوهرامو از خونم بیرون کردم

884 بازدید | 47 پست

من و آبجیام تو یه شهر نیستیم مادرمم به رحمت خدا رفته موقع زایمان برا زایمان دو تا از خواهر شوهرام  خیلی کمکم کردن بیشتر چون داداششون بدردشونم میخوره و دوسشون داره .البته ذاتا بدجنس نیستن زیاد.خدا خیرشون بده . به هر حال من از بیمارستان مرخص شدم و این دو تا خواهرشوهرامم اومدن. که تا اومدن خواهرام کمکم کنن.حالا من اینم بگم میرم سرکار و حقوقم دست شوهرمه. لطفا نگین چرا بهش کارت رو میدی. دیگه شده . نمیتونم ازش بگیرم ماهانه یه مقدار برا خودم برمیدارم. خلاصه تب سنج و دما سنج نداشتم. گذاشته بودم بعدا بگیرمِ. یکیشون همش تااکید میکرد باید بگیرین. یکیشونم میگفت حالا واجب نیس بعدا میگیره. خلاصه منم چون میدونستم از روی دلسوزی هست به هیچ کدومشون  چی خاصی نمیگفتم.فقط یادم نیست چی گفتم که اصلا غر غر نبود یکیشون گفت تو چقد غرغروهستی. و فلان و... خلاصه تو همین بحثاشون یکیشون به اون یکی گفت تو خسیسی و بحث بینشون بالا رفت حالا من درد دارم نیاز به رسیدگی دارم اینام مثلا اومدن کمک من. ولی همش سر و صدا و اینکه منو غروغرو میخونن. مثلا من برای برخاستن نیاز داشتم کسی دستمو بگیره اصلا نمیومدن منم روم نمیشد. یا نیاز بود یکی بچه رو تر و خشک کنه که خوششون نمیومد. داشتن خونمو جمع و جور میکردن. منم عصبی شدم گریم گرفت گفتم اصلا نمیخام کمکم کنین از خونم برین بیرون. (شوهرمم کلا مشغول یه کاری بود به هیچ کدوممون توجه نمیکرد کلا ادم احساسی نیست که به فکر من باشه.) اونام چیزی نگفتن و نشنیده گرفتن. یه شام گذاشتن(که اون شام مناسب منم نبود.)میخام بگم خب مسلما مثل خواهر دلسوز نیستن دیگه. خلاصه یکیشون باهام سرسنگین شده. همونی که بهم گفت غرغرو. آخه شما بگین تواون شرایط منی که نیاز به رسیدگی داشتم درست بود این برخوردا. البته من قبول دارم تند رفتم. خب اون موقع حالم بد بود. ولی اونام تقصیر داشتن

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خواهر شوهرات چند سالشونه شاید تجربه کافی برای مراقبت از زن زائو ندارن

نه کمم نیست سنشون . برا خودشونم فک کنم همینن میگفتن ما زیاد بلد نیستیم ولی بعضی چیزا بلدی نمیخاد که. دلسوزی میخاد

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

همین که انقددوستت داشتن والان توبیمارستان اومدن کمکت یعنی تقریبامثل خواهرن...توهم کارت درست نبودالبته بعدزایمان ادم اخلاقش یکم تندمیشه امایه جوری ازدلشون دربیاربگوازدردزیادبوده...الان خواهرات پس چراهنوزنیومدن؟

من جات بودم هرگز نمیگفتم بیان خواهرشوهر کی دلسوز بوده کاش یه کسی از طرف خودتو میاوردی تازه منتشون یه عمر سر آدم میمونه شمام حق داری چون زایمان کردی

گناه من سادگی بود .
2714

همینکه اومده بودن دستشون درد نکنه.والا من یه بچم دارم ولی واقعا بلد نیستم چکار کنم کنار زن زائو.اونام شاید بلد نبودن.یا مثلا ادم با خودش مقایسه میکنه.منم بودم دستتو نمیگرفتم نه از رو بدجنسی، چون خودم راحت بلند میشدم فکر میکردم تو هم مثل منی.سخت نگیر در کل.اشتی میکنین

عزیزم شما اصلا حق همچین کاریو نداشتی 

خواهرشوهرات در قبال شما وظیفه ندارن 

و الان دارن وظایفی که شوهرت باید انجام میدادو انجام میدن 

برا شام یا نهار دعوتشون معذرت خواهی کن 

اولین باره دارم از خواهر شوهر حمایت میکنم 😐

خدا مادرتو رحمت کنه عزیزم😘😘😘

همین که انقددوستت داشتن والان توبیمارستان اومدن کمکت یعنی تقریبامثل خواهرن...توهم کارت درست نبودالبت ...

خواهرامدفردای اونروز اومدن. منم برا یکیشون قبلا تو بیمارستان دو شب وایستاده بودم. من قبول دارم خیلی خوب شد اومدن ولی اخرشو بی مزه کردن . منم از این کارم ناراحتم

عزیزم شما اصلا حق همچین کاریو نداشتی  خواهرشوهرات در قبال شما وظیفه ندارن  و الان دارن و ...

نه والا وظیفشون نبوده ولی اخه اگه میان باید خوب باشن دیگه . حالا من یه بار باید یجوری معذرت خواهی کنم

من جات بودم هرگز نمیگفتم بیان خواهرشوهر کی دلسوز بوده کاش یه کسی از طرف خودتو میاوردی تازه منتشون یه ...

اخه نمیشد از طرف خودمون. مجبور بودم

خواهرامدفردای اونروز اومدن. منم برا یکیشون قبلا تو بیمارستان دو شب وایستاده بودم. من قبول دارم خیلی ...

عیب نداره همین امشب بزنگ بگوبیاییداینجایه چیزی درست کنیدباهم بخوریم...بزاردورهمی خوش بگذره...اینجوری ازدلشونم درمیادمیفمهن توهم اون روزحالت خوب نبوده..

2706