2733
2734

میگم از الان رعایت کنم چیز شیرین اصلا نخورم ، حالا نمی‌دونم با چای چی بخورم که قند نداشته باشه ؟؟؟؟ 

💜دنیای من :پدرم + مادرم + داداشام +خواهرم + همسرم+دخترم💜

اتفاقا اگه میخوای جوابت درست و واقعی باشه رژیمت مثل قبل باشه بهتره

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوست عزیز شما روال عادی غذاتون رو ادامه بده تا جواب آزمایش هم حقیقی باشه و شما از وضعیت قندت آگاه بشی.

نغذاتو کم کن نه زیاد.عادی باش.

اگرم با رعایت کردن تو این چندروز قندت تو آزمایش پایینتر هم نشون بده فایده ای نداره.اگه خدای نکرده قندت یکم زیاد باشه و تو آزمایش معلوم نشه که خطرناک تره

دوست عزیز شما روال عادی غذاتون رو ادامه بده تا جواب آزمایش هم حقیقی باشه و شما از وضعیت قندت آگاه بش ...

آخه میگن اگر قند هم داشته باشی و با رعایت رژیم پایین بیاد خیلی خوبه ، من می‌خوام دیگه همینجوری ادامه بدم بعد آزمایش 

💜دنیای من :پدرم + مادرم + داداشام +خواهرم + همسرم+دخترم💜
آخه میگن اگر قند هم داشته باشی و با رعایت رژیم پایین بیاد خیلی خوبه ، من می‌خوام دیگه همینجوری ادامه ...

اینکه قندت رو کنترل کنی خوبه.ولی الان بذار آزمایش جوابش دقیق و درست در بیاد تا بدونی چطور باید برنامه ریزی کنی.

انشالله موفق باشی دوست عزیز