2733
2734
😱😱😱چقدر زیاد  دادگاه تعیین کرد یا خودشون توافق کردن؟ حقوق شوهر خواهرت مگ چقدره ک ۳ تومنشو ...

۱۷ تومن حقوقشه قبلا نفقه این بچه رو نداده ۵ ۶ ساله نداده بردادگاه که باید بیشتر از این بده نه طبق توافقشون قرار شده ۳ میلیونو بده چون مستاجره خانمه ازکارم اخراجش کردن طفلیو

پسر قشنگم دختر نازم بی صبرانه منتظرتونم❤❤ من ریخته ام در رگ تو شیره جان هی چرخ بزن در من و دل را بتکان این هم نفسی عجب صفایی دارد در پیکر من ۳ قلب دارد ضربان🧡🧡🧡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوبه خداروشکر بچه طفل معصوم 😞 بابای بچه عکس العملش چی بود خوشحال شد ناراحت شد چی شد؟ عاطفه داشت یا ...

اولش نمیداد بعد دید بچه بی تابی میکنه گذاشت بره تازه بعد ۶ سال یادش افتاده بچه اشو ندیده😑

پسر قشنگم دختر نازم بی صبرانه منتظرتونم❤❤ من ریخته ام در رگ تو شیره جان هی چرخ بزن در من و دل را بتکان این هم نفسی عجب صفایی دارد در پیکر من ۳ قلب دارد ضربان🧡🧡🧡
چقدر تودار بوده که تو این چند سال چیزی نگفته و‌ دلش واسه دخترش تنگ نشده   یعنی هیچکی تو فامیلش ...

فامیلاش همگی تو یه شهرستان کوچیک زندگی میکنن عوضیا همشون دروغ گفتن 

2728
خدا رو هزار مرتبه شکر. زن دیوانه. چجوری شب خوابش برد با ناله های بچه ش

بیچاره از بی پولی بچشو آورده بوده چقدر دلم واسش سوخت

2738
😔😔😔😔😔

خدا پدرومادر این پسرو لعنت کنه که همچین بچه کثافتی بزرگ کردن 

تو کثافت کاریش همکاری هم کردن

یه بهش نگفتم بچه اته هزینه هاشو بده یا نگفتن دختر مردمو بدبخت نکن لعنتیا خدا سر دخترشون بیاره

شناسنامه اش جعلی نبوده رفته ثبت احوال شناسنامه قبلیه رو داده شناسنامه جدید با حذف پسوند فامیلی گرفته ...

وا پسوند رو حذف کنن اسم زن و بچه رو حذف نمیکنن که. چه ربطی داره

میشه تو هم برام دعا کنی؟! برات ده تا صلوات فرستادم ان شاءالله نی نی تو سالم بغل بگیری. 

حتما مرسی ❤

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 

شاید داداش مرده ای چیز داشته شناسنامش مونده این برداشته آخه قبلانا یه اسمو به چندتا بچه میزاشتن مثلا من دوتا دای هام اسمشون علی 

من باز ترکیدم 🤕دیگه بدترکم عمرن بتونم عضو بشم 😩ی پسر دارم تا نداره👑 برای همه حاجتام ی صلوات بفرسیدن عزیزان🙏 خدای پسرمو به خودت سپردم راه راستو بهش نشون بده همیشه💝💖
2706