2737
2734
عنوان

لانه گزینی

181 بازدید | 3 پست

سلام بچه ها من اقدامم

روز ۱۳سونو رفتم فولی ۲تا داشتم لتروزول خورده بودم  یکی ۲۱*۱۷ و یکی ۹*۱۱ ضخامتمم ۷ دکتر گفت عالین و روز ۱۴ امپول زدم ۲تا ازاد سازی و گفت از شب ۱۴ یک شب در میان.

امشب شبه ۱۷ ام بود رابطه داشتم بعد رابطه خیییییییلی رحمم درد گرفت و هنوز میکنه(قرص دوفاستون از شب۵و قرص استروژن از شب ۶ دارم میخورم)از روز۱۱_۱۲هم تخمدان راستم درد میکنه تا الان هنوز ملتهب انگاری .سونو هم گفته بود فولی ها جفتش تخمدان راستته...

نمیدونم والا امشب ترسیدم میگم ی وقت لانه گزینی انجام نشده باشه رابطه ام باعث بشه رحمم از واژنم ضریه بهش هی وارد زده شده باشه و باعث بشه لانه گزینی شکست بخوره چون داخل رحمم درد گرفت و تازه ۴۰ دقیقه ای هست از رابطه ام گذشته اروم داره میشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

متشکرم

۱۴ روز بعد از لقاح یعنی زمانی که اسپرم با تخمک ترکیب شد طول میکشه تا از لوله های رحمی به سمت رحم بیاد و داخل رحم لانه گیزینی صورت بگیره دقیقا زمانی که انتظار داری پریود بشی سه روز قبلش لانه گزینی شروع شده 

دردت ممکنه واکنش بدنت نسبت به اسپرم باشه در هرصورت نیاز نیست خودتونو خسته کنید رابطه اروم داشته باشید و هروقت که دلتون خواست والا با یبار نزدیک تخمک گذاری یا روز تخمک گذاری هم بارداری صورت میگیره اگه اسپرم و تخمک با کیفیت داشته باشید

Silenc says a lot more than you think 🤍
2728