2726

دارم دق میکنم بییایید بهم راهکار بدید چیکار کنم 

ما تو مرحله دوستی ایم هنوز ولی مثل این رابطه های دوزاری الان نیست رابطمونخییلی همدیگرو میخواییم و اون واقعا با تموم کاراش و رفتاراش هزار بار بهم ثابت کرده عاشقمه ، یعنی عشقش فقط توی حرف نیستیه چیزی که هست اینه که به خاطر یه شرایطی مجبوره حدود نیمی از روزشو توی یه محیطی بگذرونه که همششش دختره و خب به خاطر شرایط مجبوره و منم با این مسئله اوکیم، خیلی از اون دخترارو حتی سالها از قبل اینکه من بیام تو زندگیش میشناسه و باهاشون دوسته و فقط دوستی معمولیه ، و بهشم اعتماد کاااااااامل دارم مثل چشمام،  آدمی نیست که خطا بره فقط مشکل اینه که بعضی از دخترای اونجا وااااقعا سلیطه‌ن😐امروز یکی از دوستای قدیمیش ( که دخترم هست) اومد بغلش کرد و تو همون حین که بغلش می‌کرد رو بهش گفت ( مم‌ه هام درد میکنه )😐 دوبار هم گفت ، با این که میدونست ما باهمیم و منم جفتشون بودم ، پارتنرم هیچی نگفت بعد ازین خیلی باهاش سرد شدم و دعوامون شد بعد یکم گذشت آشتی کردیم من پیش چنتا از دوستام نشسته بودم اونم پیش چنتا از اون دخترا و داشتن حرف میزدن صداشونو می‌شنیدم یکی ازون دخترا بهش میگفت من نمیدونم ببین تو باید بیای منو بگیری😐 اونم جوابش رو داد گفت اگر فقط یه دختر رو زمین مونده باشه اونم تو باشی نمیگیرمت   مگه خانوم خودم چشه بعد از یکی دو دقیقه دختره برگشت ب من گف فلانی ناراحت نشیا به شوخی میگمشولی من واقعا ناراحت شده بودم و این اتفاق و قبلیش روی هم دیگه کاری کرده بود بغضم بگیرهیا مثلا بقیه روزا بعضی دخترا میان دست میکنن تو موهاش میگن موهات چه قشنگهیا مثلا یکی از دوستاش که خیییییییییلی قبل تر از من باهاش دوست صمیمی بوده ( دختر ) میاد و بغلش میشه و ازش آویزون میشهمن از اونجایی که آدم خیلی خجالتی ای هستم در جواب اینا هیچی نمیگم بلد نیستم چی بگم فقط میریزم تو خودم و دعواشو با اون بدبخت میکنم درصورتی ک مقصر نیس شما جای من بودید چیکار میکردید اینجور موقعا چه رفتاری میکردید؟؟🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگ دوست داشته باشه نزدیک هیچ دختری نمیکنه.. بهش اینو بگو قبول نکرد ولش کن و تمام... چون بعدش اسیب می ...

اخه میدونی واقعا مجبوره که توی اون محیط باشه دست خودش نیس

البته خودمم همونجا کنارشم همیشششه بنده خدا مجبوره اونحا باشه وگرنه دوسم داره

2706