2733
2734

خداییی دلی که سوخته هیچ‌وقت اروم نمیشه هرچی بخوای خودتو بزنی به اون راه یه جایی یهو غمش برات تازه میشه میشینی زار زار گریه میکنی 

دل سوخته چجوری اروم میشه چجوری فراموش میکنه؟ 

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

دلم ب حال خودم نمیسوزع اصلا 

گاهی حس میکنم کلا با خودم دشمنم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731

ای امان امان😔

یکی تو زندگیمه که نفسام بسته به نفساش   خدایا منو باهمسرم خوشبخت کن❤حتی اگه زندگیم بهشتم باشه بدون تو نمیخوامش..! بعد هفت سال به عشق یه طرفم رسیدم خدایاشکرت خیلی سختی  کشیدم خیلی اذیت شدم ولی الان واقعا خوشبختم که منو به بزرگترین ارزوم رسوندی.💞💋خدایا همه ی عاشقای واقعی رو به هم برسون🤲
دلم ب حال خودم نمیسوزع اصلا  گاهی حس میکنم کلا با خودم دشمنم

نه دیگه دلم براحماقتام میسوزه 

وگاهی چه احمق تر میشم که دلم برا لون حماقتا تنگم میشع

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2738
دلم به حال خودم میسوزه  الانم دارم گریه میکنم  عمرم و جوونیم داره میره و من باید  گ ...

چرا گدایی محبت ازکی

با گذشت زمان و فرصت دادن به خودت خب ولی بعضی جاها زخم باز میکنه و دوباره یادش میافتی

❤🙏🏻🙏🙏لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرستین❤🙏🙏     🌱💙🌱گذشته هایت را ببخش زیرا آنان مثل کفش های کودکی ات  نه تنها کوچیک شده اند  بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز میدارند 🌱💙🌱قوی بودن انتخاب من نیست سبک زندگیمه😐💪      دختر زمستانی شاد و پر انرژی 😐💃💃💃                                       
سخته😊

هرچی می خوای خودتو بزنی به اپن راه یه شب یه جایی یقتو میگیرع و یادت میوفته

2706