2733
2734

راه برو

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانم عزیرم مشه همین الان دستتو بزاری رو شکمت از ته دلت برا مادرشدن منم دعا کنی اسمم فاطمه 

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
2728
ای جانم عزیرم مشه همین الان دستتو بزاری رو شکمت از ته دلت برا مادرشدن منم دعا کنی اسمم فاطمه 

چشم عزیزم بخدا قسم یادم هستی سر زایمانمم دعات میکنم😍

هیچ وقت سرمو پایین نمیندازم آخه میدونی ،،تاجم میوفته😎👑

ای جوووونم

این روزای اخر استراحت بکن که نی نی قشنگت بیاد خواب و اسایش نداری

گلم ترو خدا بارداری دعا کن من بعد۷سال زجر و سختی زودتر با عشقم ازدواج کنم اسمم یگانه است

منم برا سلامتی و زایمان راحتتون ایه الکرسی میخونم❤❤❤❤❤

2738
چشم عزیزم بخدا قسم یادم هستی سر زایمانمم دعات میکنم😍

ممنون الهی ک بهترین راحت ترین زایمان داشته باشی و بچت سالمو سلامت بیاد بغلت

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
ای جوووونم این روزای اخر استراحت بکن که نی نی قشنگت بیاد خواب و اسایش نداری گلم ترو خدا بارداری دع ...

قربونت برم چشم😍😍😍😘😘😘😘

هیچ وقت سرمو پایین نمیندازم آخه میدونی ،،تاجم میوفته😎👑

حامله ای دعات میگیره 

برا منم دعا کن خدا بهم پسر سالم‌صالح بده بزودی ان‌شاالله به حق محمد

الهی بسلامتی دنیا بیاد

کاری نکن فقط پیاده روی کن سر وقتش میاد یک هفته دیگه تحمل کن

2706