2737
2734

خودم :

وایکینگ‌ها

بریکینگ بد 

فرندز

the office اداره

فرار از زندان 

شمام بگید ❤📽

ومیهزعثخزهاثایایکژدصثزاثنزخینزهقحخツ

فقط پول کاغذی

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

فقط گات😍

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وایکینگز

اسکام

پیکی بلایندرز

مانی هیست

زیاد اهل سریال نیستم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

بدبختی اسم هاشون یادم میره 😂 فرار از زندان خوب بود  عاشقان ماه و پسران برتر از گل ، افسانه شانارا ، اهل جهنم ، قیام عثمان و غنچه های زخمی 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
2706