2733
2739
عنوان

بی توجهی شوهر

336 بازدید | 14 پست

شوهرم اصلا هم صحبت خوبی برام نیست. یا توجه نمیکنه. یا چیزی بهش میگی شر به با میندازه یا بیش مادرش میگه یا مسخره میکنه یا ایراد میگیره. اصلا دوستی نداره. خیلی دلم میخواست با شوهرم رفیق باشم باهاش حرف بزنم دردل کنم. بتونم همچی رو براش بگم یعنی راحت باشم باهاش. ولی اینقد دلم غصه دار شده که الان چند روز اصلا دلم نمیخواد باهاش حرف بزنم و نمیزنم

هعی💔

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من هم همینم خوب ذوست پیدا کن 

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!
2738

همه اینجورین چون راه محبت کردنو بلد نیستیم من از تو خیلیییییی بدتر بودم مثل دو تا دشمن بودیم از زمانی خوب شدیم که سعی کردم اول از خودم شروع کنم اینقد بهش بی محلی کرده بودم و اخم میکردم و غُر میزدم واسه همین طفلک‌اونم هیچ محبتی نمیکرد از وقتی بهش خیلی محبت میکنم اونم ۱۰۰ درجه نه ۱۰۰۰ درجه عوض شده باور کن اصلا اون آدم سابق نیست.به حرفای بقیه توجه نکن که میگن محبت هارش میکنه ب قول شاعر از محبت خارها گل میشوند تو خوب باش بقیه رو بسپار به بالایی

❤🩷کوردم و به کوردی دلیم عاشق کوردستانم💜🧡

دوتا بچه دارم. ده سال ازدواج کردم. تلفنی خودمو مشغول میکنم  با خواهر مادر دوست ولی.. . خیلی خسته شدم. میبینم زن و شوهرهایی رو که چیکو چیک باهمن غش میکنم. 

همه اینجورین چون راه محبت کردنو بلد نیستیم من از تو خیلیییییی بدتر بودم مثل دو تا دشمن بودیم از زمان ...

باور کن بهش محبت میکنم. ارتباط کلامی خوب نداریم. دائم تو تی وی. وقتی میبینم به خواهر مادرو اطرافیانش میرسه بگو بخندش شروع میشه میخوام بمیرم فقط. خانواده شو خیلی دوست دارم ولی وقتی اینطوری میبینم لجم میگیره. با خودم میگم شاید اصلا منو دوست نداره. شاید به دلش نیستم. اصلا نباید با هم ازدواج میکردیم

2706