2726
عنوان

ناموسا بنظرتون عشق وجود داره؟؟؟؟؟؟😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 66 پست

اره من و شوهرم عاشق هم بودیم و هستیم 

با بوبختی به هم رسیدیم همه مخالف ولی ما همو دوست داشتیم از همه چی گذشتیم الانم بچه داریم

اختلاف همه جا هست،همیشه هست،اما تهش نمیتونی دوریشو تحمل کنی،ناراحتی اون بیشتر اذیتت میکنه تا خودت ناراحت باشی و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وجود داره ... خوبشم وجود داره ... عمیقش هم وجود داره ... فقط نمیدونم کی و چطور ما رو اونقدر از عشق د ...

اون 6 سال بخاطرم همه کار کرد.گل و این چرت و پرتا نبود...اما بازم رف

هر حاجتی داری 7 بار دعای نادعلی کبیربخون معجزس که میگم⭐️👌میگه که:باز این خودکار ها دارد به پایان میرسد؛گر چه مِهر از او ندیدم دارد آبان میرسد🙂💫شمع را باید از این خانه برون بردن و کشتن تا که همسایه نداند که تو در خانه مایی💛💫نقش بندی میکند هر دم خیالش در نظر؛هیچ نقاشی نمیبندد چنین نقشی دگر💫 بارونو دوست دارم اما همیشه اقیانوش موجب ترسم بوده🐚🌙جهت خوشبختیم یه یا ارحم الراحمین مهمانم کن💛🌙
2728
بله وجود داره  عشق به خانواده به زندگی به کار  به تحصیل  به جنس مخالف دختر/پسر ...

ب خانواده و کار هستم زیاد

هر حاجتی داری 7 بار دعای نادعلی کبیربخون معجزس که میگم⭐️👌میگه که:باز این خودکار ها دارد به پایان میرسد؛گر چه مِهر از او ندیدم دارد آبان میرسد🙂💫شمع را باید از این خانه برون بردن و کشتن تا که همسایه نداند که تو در خانه مایی💛💫نقش بندی میکند هر دم خیالش در نظر؛هیچ نقاشی نمیبندد چنین نقشی دگر💫 بارونو دوست دارم اما همیشه اقیانوش موجب ترسم بوده🐚🌙جهت خوشبختیم یه یا ارحم الراحمین مهمانم کن💛🌙

رفت؟قلاده رو باز کن از دلت بنداز بیرون

اون ادم تو نبوده

تو زندگی قراره ادما خیلی شکست بخورن

خیلی زمین بخورن

اگه الان خوردی زمین پا نشی که چی زندگی شد؟!

اتفاقا طوری زندگی کن که با خودش بگه خاک بر سر من چه کسیو داشتم

و قدر ندونستم اما اون روز تو فقط مثل ادم عادی میبینیش

اینو مطمعن باش

بله وجود داره. من ک از بچگی زندگیم پر از عشق بوده. عشق ب همه چی 🙃❤

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹
عزیزم اینطور نگو اخه مرد دوپا ارزشش رو داره فکرت رو بهم بریزه به جهنم که رفت بخدا اگر فردا همون ن ...

ادم کثیفی نبود

اما دلیل کارشو نمیدونم

رفت؟قلاده رو باز کن از دلت بنداز بیرون اون ادم تو نبوده تو زندگی قراره ادما خیلی شکست بخورن خیلی ...

همین الانشم صد لول ازش بالاترم

چه کاری چه پولی چ موفقیت

وجود داره ولی کمه 

فقط نصیب خوش شانسا میشع

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙
همین خودتو نگا کن ببین چقدر عاشق بودی فکر کردی فقط خودتی اینجوری دلتو باختی  نخیر گلم صدها نف ...

مث سگ باختم بلانسبت

اون 6 سال بخاطرم همه کار کرد.گل و این چرت و پرتا نبود...اما بازم رف

خدا به همراش . 

آدما خیلی با هم فرق دارن و طرز فکرشون و نگاهشون به زندگی ... از نظر خانم های امروزی یک زنی که برای شوهرش یک عالمه احساس خرج کنه و همه جوره ازش اطاعت کنه و بهش احترام کامل بگذاره رو با القاب زشت ، مثل خاله زنک و عقب افتاده و قدیمی و ذلیل شوهر و چمدونم هزارتا چیز دیگه خطاب میکنن. بعد به یک دختر و پسر که با هم هستن بدون هیچ قانون ... هیچ چارچوب ... میگن امروزی ... با کلاس ... روشنفکر ... 

من شما رو نمیگم ها چون نمیدونم دقیقا قضیتون چیه ... دارم سوال کلی شما رو پاسخ میدم . 

2706