2703
2553
عنوان

سکته مغزی

214 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها . مامانم سکته مغزی کرده. مغزش خونریزی شدید کرد بردنش عمل کردن مغزشو. الان رفته توکما  . الان پنج روز تو کما با ضریب هوشیاری پنج. 

حالم خیلی بد . میترسم از دستش بدم

بابامو هم یه مدت پیش از دست دادم. دارم دیوونه میشم . تو این دنیا فقط مامانمو دارم

عزیزم😢چه بد انشالله خوب بشن مامان

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا مامانت سالم سلامت از کما خارج میشع عزیز دلم 

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا
2720
2714
تو کما رفته بود؟؟؟

ن عزیزم مامانم تو کما نرفته بود اورژانس احمق اومد گف دچار شوک عصبیه گذرا شده خودش خوب میشه بیمارستان بردن با این وضع کرونا ریسکه و.‌‌‌ ..‌‌ خلاصه زمان از دست دادیم دگ داشت هوشیاریشو از دست میداد، فرداش بستری شد ۷ روز تو ای سی یو بود، نگران نباش خیلیا تو شرایط مادرت بودن از کما میاد بیرون حالشم خوب میشه انشالله

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏

عزیزم من دیدم کسی تو کما بوده با سطح هوشیاری 4 ولی برگشته نگران نباش... انشالله خوب میشه پدر شوهر منم فشار خون بالایی داره کلینیک آرام میره پیش متخصص مغز و اعصاب درجه یک .... دکتر بهش رژیم داده ولی خب بهش هشدار هم داده که رعایت نکنه ممکنه سکته مغزی کنه خدای نکرده