2703
2553
عنوان

شوهر خواهرم همش مارو مسخره میکنه

486 بازدید | 30 پست

شوهر خواهرم با شوهرم اصلا رابطشون خوب نیست هر سری میاد خونمو کلی ایراد میگیره که کابینتاتون آشغال و خونتون کوچیکه و .... قبلا ک مستاجر بودیم همش تیکه مینداخت الانم ک خریدیم میگه چرا بازسازی نمیکنید خودش تو کار چوب واسش ارزون میفته ولی خب ما الویتامون فرق داره متاستفانه خواهرم یاد گرفته هرسری میاد به خودم البته ،میگه چرا خونت شبیه گداهاست خب منم قبلا چون مستاجر بودم چند تا وسیله فروخته بودم بهش چون جا نداشتم، بعد ده بار که خواهرم دلمو شکوند یک کلام گفتم چرا خودتون انقدر دست بالا میکیرید خونه ما شبیه گداهاست خودتون اومدید کهنه مارو خریدید بعدشم پشیمون شدم خواهرمم وسیله هام پس فرستاد خب خودش هزار بار دلمو شکوند ولی من که جوابشو دادم ناراحت شد،شوهرمم جواب باجناقشو نمیده ولی میاد سر من خالی میکنه

عجب بابا عجب. کا‌ش خدا اول جنبه شو بده بعد پولشو. اینو همیشه میگم

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خوب کردی جواب دادی ناراحت نباش 

از این ب بعد هم همون لحظه جواب خواهر و شوهرشو بده بگو اوضاع مالی تغیر میکنه مهم سطح شعور و فرهنگه که واسه شما خیلی پایینه 

اصلا هم رودربایستی نکن جواب بده و خلاص

شرمگین نیستم وقتی صریحانه از واقعیت شما می گویم ، که آخور خوک پاک تر از پاک ترین شماست...
2714

بخدا دو روز دارم گریه میکنم که جواب خواهر بزرگترم چرا دادم ولی خب انقدر جواب ندادم عادت کرده، وضع مالیشون در حد خودمون ولی خب ما زیاد اهل تغییر دکور نیستیم

بخدا دو روز دارم گریه میکنم که جواب خواهر بزرگترم چرا دادم ولی خب انقدر جواب ندادم عادت کرده، وضع ما ...

جواب بده بدون ناراحتی و عذاب وجدان 

سکوتت باعث پررو شدن طرف مقابلت میشه 

مگه خواهرت وقتی دل تورو میشکنه ناراحت میشه؟ 

شرمگین نیستم وقتی صریحانه از واقعیت شما می گویم ، که آخور خوک پاک تر از پاک ترین شماست...
بخدا دو روز دارم گریه میکنم که جواب خواهر بزرگترم چرا دادم ولی خب انقدر جواب ندادم عادت کرده، وضع ما ...

بزرگتری به سن و سال نیست به شعوره خواهر شمام خودش باعث بی احترامی به خودش میشه 

2706